כך סוחטים כסף בחניון של נתב"ג

פערי מחירים בחניון של נמל התעופה בן גוריון. מי שחונה בקומה הראשונה משלם 30 שקלים לשעה ואילו מי שחונה בקומה השנייה משלם 18 שקלים לשעה בלבד. ההבדלים בתעריף אינם מצויינים באזור החנייה או בטרמינל. "לא צריך להיות רשום", אמר עובד החניון

כל מי שבוחר להגיע לנמל התעופה בן גוריון ברכב משלם הון עתק על החנייה. מדוע? רבים מהנהגים לא מודעים על הפרשי מחירים בין קומות החניון, פשוט כי אין שלטים המודיעים על התעריפים השונים. מתברר שאפשר לעבור בין הקומות בקלות על ידי מדרגות או מעלית, ובכך לחסוך עשרות שקלים.

מי שחונה בקומה הראשונה בחניון של נמל התעופה בן גוריון ישלם 30 שקלים לשעה, ואילו מי ש שחונה בקומה שנייה ישלם 18 שקלים לשעה. "החניון של שלושים השקלים קרוב יותר לטרמינל אז בגלל זה התעריף יותר יקר", הסביר עובד החניון כשנשאל על פער המחירים בין הקומות. על העובדה כי אין פרסום על הבדלי התעריף אמר כי "רשום בכניסה לחנייה את המחירון", אבל אחר כך הוסיף ואמר ש"לא צריך להיות רשום".

"איך אפשר לדעת שיש פער במחירים, לא כתוב בשום מקום", אומרת בכעס אחת הנשים ששילמה 30 שקלים עבור שעת חנייה, מבלי לדעת שמי שחנה בקומה מעליה - שילם 12 שקלים פחות עבור אותה שעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק