עיריית ת"א נגד רפורמת האוטובוסים

שבועיים בלבד לאחר שיצאה לדרך הרפורמה בתחבורה הציבורית, מתברר כי גם עיריית תל אביב לא מרוצה מהשינויים המשמעותיים שנעשו. במכתב שהעביר בכיר בעירייה למשרד התחבורה הוא מציין כי קיימת שורה ארוכה של מחדלים ברפורמה ודורש לתקנם באופן מיידי

גם עיריית ת"א תוקפת את הרפורמה. ארכיון (חדשות 2)

לא רק ציבור הנוסעים אינו מרוצה מהרפורמה בתחבורה הציבורית בגוש דן: עיריית תל אביב דורשת ממשרד התחבורה לבצע תיקונים רבים ובאופן מיידי ברפורמה, בעקבות שורה ארוכה של מחדלים וכשלים, כך מדווח היום עיתון "הארץ".

ראש רשות התחבורה בעיריית תל אביב העביר לאחרונה מכתב מפורט ונוקב לבכירי משרד התחבורה המפרט תלונות של תושבי העיר. בנוסף, כלל המכתב מסקנות שעלו מישיבה של גורמים בעירייה, ארגונים ירוקים ופעילי שכונות בעיר שעסקה בנושא.

עיריית תל אביב מבקשת ממשרד התחבורה להחזיר יותר מ-20 קווים לפעילות, לאחר שבוטלו במהלך הרפורמה. יחד עם זאת, היא דורשת לשנות את מסלוליהם של קווים רבים נוספים.

לטענת גורמים בעירייה, הנוסעים נדרשים להחליף קו אוטובוס גם כשהם מבצעים נסיעות קצרות ממוקדים מרכזיים ברחבי העיר כמו ביה"ח איכילוב, בניין העירייה ודיזינגוף סנטר. בנוסף דורשת העירייה שיחול שיפור בכרטיסי הנסיעה, מוקדי השירות והשילוט בתחנות.

נהגי "דן" מאיימים: נשבות אם לא יוחזרו הקווים

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק