בת 17 נפצעה אנוש בתאונת פגע וברח בצפון הארץ

בצומת קדרים אירעה הלילה תאונת פגע וברח במהלכה נפצעה נערה בת 17 מהכפר טורען. אחיה של הצעירה שחשב כי היא נחטפה הזעיק את המשטרה שהחלה לבצע סריקות. לאחר מכן היא אותרה במצב אנוש ופונתה לבית החולים. הנהגת הפוגעת התקשרה למשטרה מספר שעות אחר כך ודיווחה כי פגעה ב"אדם או חיה"

פגע וברח בצפון הארץ. ארכיון (חדשות 2)

מקרה נוסף של תאונת פגע וברח: נערה בת 17 מהכפר טורען נפצעה הלילה אנושות בצומת קדרים בצפון הארץ. היא נמצאה במהלך סריקות לאחר שאחיה דיווח במשטרה כי הוא חושש שהיא נחטפה.

הנערה ואחיה ביקרו אמש בני משפחה בכפר ראמה ובעקבות ויכוח שפרץ בניהם עזבה הצעירה את המקום ונסעה לטענת בני משפחתה בטרמפ מן הכפר. אחיה של הנערה, ששם לב כי היא לא שבה לביתה חשש שהיא נחטפה ומיהר להזעיק את כוחות המשטרה. השוטרים ערכו סריקות באזור והציבו מחסומים בכבישים הסמוכים, עד שלבסוף נמצאה הצעירה על ידי ניידת בילוש כשהיא במצב קשה בצומת קדרים.

במשטרה חשדו תחילה כי הצעיר הוא שפגע באחותו והוא עוכב לחקירה. אך בסביבות השעה 3:00 לפנות בוקר טלפנה צעירה תושבת בית שאן למוקד 100 לאמרה כי ייתכן שפגעה "באדם או בחיה בצומת קדרים".

לאחר שהגיעה הנהגת הצעירה לתחנת משטרה עם רכבה התברר כי היא זאת שפגעה בצעירה ופצעה אותה. הנערה שפונתה למרכז הרפואי זיו בצפת מאושפזת במחלקה לטיפול נמרץ כשהיא במצב אנוש וסובלת מפגיעות בכל חלקי גופה.

אתמול: 4 הרוגים בכבישי ישראל

משעות הצהריים אתמול נהרגו ארבעה בני אדם באזורים שונים ברחבי הארץ. ההרוג האחרון בשרשרת התאונות הוא גבר בשנות ה-40 לחייו שנדרס למוות על-ידי טרקטור בשדות המושב מיטב, בחבל התענכים שבאזור עפולה. קודם לכן, בשפלה, נהרג גבר בן 50 סמוך למחלף נשרים. עוד נהרגו הערב רוכב אופנוע בנתיבות ונהג מכונית סמוך להתנחלות מבוא חורון. 

לפני כן נהרג הולך רגל בכביש 431, המחבר בין ראשון לציון לבין ירושלים. הוא נפגע מרכב סמוך למחלף נשרים שבשפלה. במשטרה פתחו בחקירת נסיבות התאונה.

טרם האירוע, נהרג נהג מכונית שהתנגש במשאית שעמדה בצד הדרך בכביש מספר 3, סמוך לפארק קנדה ולהתנחלות מבוא חורון. בוחני תנועה של מחוז ש"י פתחו בחקירת התאונה. "קיבלנו דיווח על תאונה. הסתבר מאוחר יותר שבעקבות נסיבות שונות הנוגעות לנהג, הועבר הטיפול בתיק לטיפול מרחב שפלה", אמרה דוברת מחוז ש"י במשטרה, נורית צמח.

דרומה משם, בנתיבות, נהרג רוכב אופנוע בן 24 שהתנגש במכונית. תחילה הוגדר מצבו אנוש, אך בבית החולים "סורוקה" בבאר שבע נאלצו הרופאים לקבוע את מותו, בשל פגיעת הראש הקשה שנגרמה לו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק