אישה ילדה תינוקת במונית

בעלה של אישה שכרעה ללדת הזמין מונית שתיקח את הזוג לבית החולים. בדרך למקום, כשעצר הנהג ברמזור, החל ראשה של התינוקת לצאת. הנהג שמר על קור רוח, הדליק אורות חירום ודהר לבית החולים תוך שהוא מרגיע את האישה ומנחה את הבעל כיצד לטפל בתינוקת. לאם ולתינוקת שלום

התינוקת נולדה במונית (מוניות קניון סימול)

נהג מונית מאשדוד הסיע אישה שכרעה ללדת ביחד עם בעלה מאשדוד לבית החולים קפלן ברחובות. בדרך לבית החולים, ביקשה האישה מבעלה לעבור למושב האחורי, משום שהתינוקת החלה לצאת. הבעל עבר אחרונה ונהג המונית לא היסס, הפעיל אורות חירום והסיע בעצמו את היולדת ובעלה לבית החולים.

"עשיתי חשבון שעם הרמזורים והכול אגיע תוך 6-7 דקות לבית חולים קפלן ואין טעם להזעיק אמבולנס כי אגיע לפניו", אמר שלווה קריחלי הנהג מתחנת המוניות קניון סימול באשדוד, "לאחר מספר דקות כשעצרנו ברמזור בצומת כנות, האישה ביקשה מבעלה שיישב איתה מאחור", הוא מספר, "באמצע הרמזור האימא אמרה שהראש של התינוקת מבצבץ ובסוף כל התינוקת יצאה".

קריחלי סיפר כי בשלב מסוים האימא נכנסה ללחץ כי חשבה שהתינוקת מתה, אך הוא מיהר להרגיעה, משום ששמע שהתינוקת נאנקת. הוא שמר על קור רוח והנחה את הבעל כיצד להחזיק את התינוקת. "כשהגענו לבית החולים ראיתי אמבולנס שבדיוק הוריד אישה מבוגרת", מספר קריחלי, "לפני שסגרו את הדלתות קפצתי על האמבולנס ואמרתי לצוות שיש לי לידה במונית" הוא משחזר, "הפרמדיק רץ למונית עם שמיכה, תוך שהוא מבקש ערכת לידה, חתך את חבל הטבור עם מספריים עטף את התינוקת ונכנס איתה במהירות לבית החולים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת