מאה שערים: 6 שוטרים פצועים במהומות

במהלך פעילות של רשות המסים ועיריית ירושלים בשכונת מאה שערים בירושלים, שמטרתה הייתה לסגור משחטה שפעלה ללא רישיון במקום, החלו מספר תושבי השכונה להשליך לעבר השוטרים אבנים וביצים. 6 שוטרים נפצעו, אחד מהם פונה לבית החולים. המשטרה עצרה 5 בני אדם

שישה שוטרים נפצעו הבוקר מאבנים שהושלכו לעברם במהלך הפגנה של מאות בני אדם בשכונת מאה שערים בירושלים. חמישה פצועים טופלו בשטח ושוטר נוסף שנפצע בראשו פונה לבית החולים. הכוחות בשטח עצרו חמישה מפגינים.

המהומות במקום החלו בעקבות פעילות רשות המסים ועיריית ירושלים במקום, תוך גיבוי של כוחות משטרה בשטח. מטרת הפעילות הייתה לסגור משחטה שפעלה למעלה מעשר שנים ללא רישיון. במהלך הפעילות, החלו להתגודד במקום עשרות מתושבי השכונה. סמוך לשעות הצהרים, העבודות במקום הסתיימו וכוחות המשטרה עזבו את המקום.

אבנים וביצים על השוטרים

מהמשטרה נמסר כי המפגינים החלו ליידות אבנים וביצים לעבר הכוחות בשטח וניפצו שמשה של ניידת משטרה במקום. בהמשך, הגיעו למקום מאות מפגינים אשר הבעירו פחים ושפכו שמן על הכביש.

כתוצאה מהמהומות במקום נפצעו שני שוטרים מיידוי אבנים. הכוחות החלו לפזר את המתפרעים בעזרת אמצעים לפיזור הפגנות.

מעיריית ירושלים נמסר היום בתגובה: "הפעילות הבוקר התבצעה בעקבות פעילות חקירה של רשות המיסים בנושא המשחטה אשר פנתה לעירייה בבקשה לשיתוף פעולה בנושא. מלבד העובדה כי העסק פעל ללא רישיון ואישור עולה כי היחידה הכלכלית של המשטרה נכנסה לתמונה בגין העלמות מס של הנאשם וכן ביצוע עבירות נוספות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת