בשעה טובה: מחלף אם המושבות נפתח לתנועה

מחלף אם המושבות המחבר בין רמת גן, תל אביב, פתח תקווה ובני ברק - נפתח הבוקר לתנועת כלי רכב. הפרויקט, בעלות של 190 מיליוני שקלים, אמור להקל על עומסי התנועה בכניסה לר"ג ולמתחם עתידים בתל אביב

לאחר שנים רבות של עבודות, נפתח הבוקר לתנועה מחלף אם המושבות בפתח תקווה לתנועת כלי רכב. הפרויקט מחבר למעשה בין ארבע רשויות מקומיות: פתח תקווה, בני ברק, רמת גן ות"א.

הפרויקט יאפשר תנועת כלי רכב בין שכונת אם המושבות בפתח תקווה, דרך אזור התעשייה קריית אריה למתחם מרכז העסקים החדש בצפון בני ברק. כמו כן המחלף יאפשר גישה נוחה יותר לבאים מכביש חיפה-ת"א הישן למתחם עתידים ורמת החי"ל בתל אביב.

המחלף, שעלות הקמתו הסתכמה ב-190 מיליוני שקלים, אמור לסייע בפתרון גודש התנועה בציר ז'בוטינסקי העמוס ובפקקי התנועה הרבים באזור.

ראש עיריית בני ברק, יעקב אשר בירך על הקמת הגשר: "עיריית בני ברק החלה להילחם על קיומו של הגשר כבר לפני עשור. התמדנו בקידום הרעיון מתוך הבנה, שכביש רוחב נוסף בלב גוש דן, יוריד את העומסים מציר ז'בוטינסקי, כביש 4 וכביש 5. מבחינת בני ברק, מרכז העסקים החדש הממוקם בצפון העיר, יהפוך למרכז העסקים הנגיש ביותר מבחינת תחבורה בגוש דן. זהו נדבך נוסף על שלל היתרונות של מרכז העסקים המפותח".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת