בנה של ההרוגה בתאילנד נהרג בתאונת דרכים

אבל כבד אופף היום את בית משפחת שפק בראשון לציון. בבית נותרו רק שני בניה של שושנה שפק, בת 57, שנהרגה אתמול בשיט רפטינג בתאילנד, אליו יצאה עם שתי אחיותיה. "היא הייתה עמוד התווך של הבית, אמא דואגת ומסורה", סיפר בנה

ההרוגה בתאונה, מירי שפק (חדשות 2)

שושנה שפק, בת 57 מראשון לציון, שנהרגה אתמול במהלך שיט רפטינג בצפון תאילנד, הותירה אחריה שני בנים, בני 33 ו-27. בן נוסף נהרג בתאונת דרכים טרגית לפני 12 שנה.

בנה עמיחי סיפר אחר הצהריים לחדשות 2 באינטרנט כי אמו נהגה לצאת מדי שנה לטיול גדול. "היא הייתה עמוד התווך של הבית, אמא דואגת ומסורה". הפעם נסעה שפק לתאילנד עם שתי אחיותיה. אחת מהן גם הייתה זו שהתקשרה להודיע לעמיחי על מות אמו.

"יש לנו כאן המון סידורים סביב הטסת הגופה ארצה", אמר שפק. "נשארנו רק שנינו לבד בבית עכשיו".

מפרטי התאונה הראשונים עולה כי האירוע התרחש אתמול במהלך שיט בנהר בצפון תאילנד, בו השתתפו שפק יחד עם שתי אחיותיה ועוד חמישה מטיילים נוספים מישראל. לפתע הסירה התהפכה וכל הנוסעים נפלו למים. שפק לא נמצאה במשך שעות ארוכות עד שלבסוף אותרה בקרבת מקום - ללא רוח חיים. יתר הישראלים לא נפגעו.

יוסי, איש חב"ד מתאילנד, סיפר בראיון לגלי צה"ל כי "זה היה טיול של חברת רפטינג מוכרת וידועה. אחת הסירות התהפכה, כשעליה שלוש אחיות מישראל שבאו לטייל יחד. כולם נפלו מהסירה ורק אחת לא עלתה אל פני המים. רק בהמשך מצאו את הגופה".

פצועי התאונה בגיאורגיה נחתו בישראל

רק אתמול נהרגה בתאונת דרכים קשה בגאורגיה בהירה נואמה בת 58, ישראלית מקריית אתא. נואמה ובעלה נסעו יחד במיניבוס שבו היו 14 תיירים מישראל, שנקלע לתאונה הקשה.

13 הישראלים שנפצעו בתאונת הדרכים נחתו הלילה בנמל התעופה בן גוריון, כשעל המטוס הייתה גם גופתה של נואמה. בין הפצועים, ישראלית אחת במצב קשה, שישה במצב בינוני, והשאר במצב קל. צוותי מד"א עלו למטוס והעבירו את הפצועים במעליות מיוחדות לניידות טיפול נמרץ ואמבולנסים שהמתינו סמוך למטוס. משם נלקחו הפצועים לבתי החולים אסף הרופא, בלינסון ותל השומר.

חבר משפחתה של נואמה סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי כל הנוסעים במיניבוס היו חברים, שתכננו לנסוע ביחד לטיול המאורגן. "בהירה הייתה מיוזמות הטיול", סיפר החבר, "היא הייתה אהובה על כולם". הוא הוסיף כי ככל הנראה התאונה אירעה כאשר חפץ כלשהו נפל ממשאית שעברה בסמוך למיניבוס ופגע בו.

אחד הפצועים סיפר בראיון לטלוויזיה המקומית כי "אני זוכר שהחלונות התנפצו עלינו, ואחרי זה אני כבר לא זוכר כלום. רק בעל אחד שקרא לאשתו, והיא לא הגיבה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת