תאילנד: ישראלית נהרגה בתאונת רפטינג

התהפכות סירה במהלך שיט רפטינג בצפון תאילנד גבתה את חייה של מרים שושנה שפק, ישראלית בת 58 מראשון לציון, כך אישרו הבוקר במשרד החוץ בירושלים. הסירה בה שטה שפק, יחד עם עוד 7 ישראלים נוספים, התהפכה לנהר במהלך הרפטינג. שפק לא הצליחה לחזור לסירה ומאוחר יותר נמצאה גופתה. הודעה נמסרה למשפחתה בארץ

תאונת רפטינג בתאילנד. אילוסטרציה (AP)

טרגדיה בתאילנד: מרים שושנה שפק, ישראלית בת 58 מראשון לציון, נהרגה אתמול במהלך שיט רפטינג בצפון המדינה, כך אישרו הבוקר במשרד החוץ בישראל.

מהפרטים הראשונים עולה כי האירוע התרחש אתמול במהלך שיט בנהר בצפון תאילנד, בו השתתפו שפק יחד עם שתי אחיותיה ועוד חמישה מטיילים נוספים מישראל. לפתע הסירה התהפכה וכל הנוסעים נפלו למים. שפק לא נמצאה במשך שעות ארוכות עד שלבסוף אותרה בקרבת מקום - ללא רוח חיים. יתר הישראלים לא נפגעו.

הודעה נמסרה למשפחתה של שפק בישראל. קונסול ישראל בבנגקוק מטפל כעת בסידורי הטסת הגופה בחזרה לארץ.

יוסי, איש חב"ד מתאילנד, סיפר בראיון לגלי צה"ל כי "זה היה טיול של חברת רפטינג מוכרת וידועה. אחת הסירות התהפכה, כשעליה שלוש אחיות מישראל שבאו לטייל יחד. כולם נפלו מהסירה ורק אחת לא עלתה אל פני המים. רק בהמשך מצאו את הגופה".

פצועי התאונה בגיאורגיה נחתו בישראל

רק אתמול נהרגה בתאונת דרכים קשה בגאורגיה בהירה נואמה בת 58, ישראלית מקריית אתא. נואמה ובעלה נסעו יחד במיניבוס שבו היו 14 תיירים מישראל, שנקלע לתאונה הקשה.

13 הישראלים שנפצעו בתאונת הדרכים נחתו הלילה בנמל התעופה בן גוריון, כשעל המטוס הייתה גם גופתה של נואמה. בין הפצועים, ישראלית אחת במצב קשה, שישה במצב בינוני, והשאר במצב קל. צוותי מד"א עלו למטוס והעבירו את הפצועים במעליות מיוחדות לניידות טיפול נמרץ ואמבולנסים שהמתינו סמוך למטוס. משם נלקחו הפצועים לבתי החולים אסף הרופא, בלינסון ותל השומר.

חבר משפחתה של נואמה סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי כל הנוסעים במיניבוס היו חברים, שתכננו לנסוע ביחד לטיול המאורגן. "בהירה הייתה מיוזמות הטיול", סיפר החבר, "היא הייתה אהובה על כולם". הוא הוסיף כי ככל הנראה התאונה אירעה כאשר חפץ כלשהו נפל ממשאית שעברה בסמוך למיניבוס ופגע בו.

אחד הפצועים סיפר בראיון לטלוויזיה המקומית כי "אני זוכר שהחלונות התנפצו עלינו, ואחרי זה אני כבר לא זוכר כלום. רק בעל אחד שקרא לאשתו, והיא לא הגיבה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת