הילדים שיחקו ברכב המשפחתי - האח בן ה-8 נדרס

משפחה מהוד השרון ששבה מחופשה באילת חנתה ליד הבית, וההורים החלו לפרוק את המזוודות. בינתיים, הילדים, בני 6 ו-8, שיחקו ברכב עם חבר. בנסיבות שעדיין אינן ברורות הוריד אחד מהם את בלם היד והרכב הידרדר על בן ה-8, שנפצע בינוני. במקביל, ברחובות נדרסה ילדה בת 10 בעת שחצתה את הכביש, מצבה קשה

פינוי פצוע באמבולנס. ארכיון (חדשות 2)

החופש הגדול ממשיך לגבות מחיר מילדינו: ילד כבן 8 נפצע הערב באורח בינוני בהוד השרון, לאחר שהרכב המשפחתי הידרדר לאחור ודרס אותו.

התאונה אירעה הערב סמוך לשעה 19:30, כשהילד, יחד עם אחותו בת ה-6 וחבר נוסף, שיחקו ברכב לאחר שהמשפחה שבה מחופשה באילת.

ההורים עסקו בפינוי המזוודות והתיקים לתוך הבית, ובשלב זה אחד הילדים, לא ברור מי, הוריד את בלם היד - ואז הרכב הידרדר לאחור ופגע בילד בן ה-8. צוות מד"א שהוזעק לזירת התאונה פינה את הילד כשהוא פצוע באורח בינוני לבית החולים "בילינסון" בפתח תקווה.

"נכנסנו לבית ומצאנו ילד שכוב על הספה כשהוא מדמם", סיפר הערב לחדשות 2 באינטרנט אלון ריזקאן, פרמדיק מד"א שהגיע למקום. "לפי דבריו של אביו, הוא שיחק יחד עם חבר ואחותו ברכב ולפתע הרכב התגלגל על החזה והבטן של הילד".

בת 10 נפצעה קשה מפגיעת רכב ברחובות

בתאונה אחרת בעיר רחובות, נפצעה הערב קשה ילדה בת 10 מפגיעת רכב פרטי. הרכב פגע בה שעה שחצתה את הכביש. היא פונתה עם פגיעת בטן וראש, כשהיא בהכרה מלאה, לבית החולים קפלן בעיר.

נסיבות התאונה נבדקות על ידי בוחני התנועה של משטרת מרחב השפלה. נהג הרכב הפוכע עוכב לחקירה ראשונית.

בתאונה נוספת שאירעה הערב, הפעם בירושלים, נפצעו עשרה בני אדם. מדובר בתאונת שרשרת בה היו מעורבות 4 מכוניות, שלוש מהן התהפכו. הפצועים הועברו במצב קל עד בינוני לטיפול רפואי בבתי החולים בעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת