הזמינו סרט מצויר וקיבלו קדימון פורנוגרפי

מנוי של חברת הלווין "יס" שהזמין לילדיו סרט מצויר לחופש, הופתע לגלות כי הוא נפתח בארבע דקות של קדימון לסרט פורנוגרפי בו ניתן לראות בחורות עירומות לחלוטין. יס מסרו בתגובה: "מדובר בתקלה נדירה שטופלה"

הסרט המצויר הפך לפורנו (AP)

בחופש הגדול נוהגים ילדים רבים להזמין מחברות הלווין והכבלים סרטים מצוירים. מנויים בחברת הלווין "יס" נדהמו לגלות שבעת הזמנת סרטים מצוירים, מופיעים קדימונים לסרט פורנוגרפי. כך פורסם הבוקר ב"ידיעות אחרונות".

אייל, תושב הר אדר ומנוי בחברת "יס"הזמין לבקשת ילדיו הקטנים את הסרטים "אליס בארץ הפלאות" ו"צעצוע של סיפור". כשהתיישבו הילדים מול המסך כדי לצפות בסרט, הם הופתעו לראות לנגד עיניהם קדימון בן ארבע דקות לסרט פורנוגרפי שבו נראו בחורות עירומות לחלוטין.

האב המזועזע התקשר לחברת הלווין והתלונן על עוגמת הנפש שנגרמה לו. בתגובה, הציע לו נציג השירות לו לנתק את הממיר מהחשמל ולנסות לצפות בסרט בשנית. הוא בחר שלא להבליג על המקרה והגיש תלונה למועצת הכבלים והלווין.

חברת יס מסרה בתגובה: "אנחנו מתנצלים, מדובר בתקלה נדירה שטופלה".

ניצן חן, יו"ר מועצת הכבלים והלווין אמר כי "לא יעלה על הדעת שילדים שביקשו לבלות בצפיית סרטים מצויירים, נאלצו להיחשף לתוכן פורנוגרפי. המועצה מתכננת לפתוח בהליך בירור מול החברה ובמקביל תערוך בדיקה טכנית מקיפה כדי לוודא שהכשל הטכני תוקן והלקחים הופקו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת