ח"כ מוץ מטלון שבר את שתי ברכיו

ח"כ מוץ מטלון מסיעת ישראל ביתנו נפל בסוף השבוע ממכשיר פיזיותרפי בביתו ושבר את שתי ברכיו. הח"כ שהינו נכה צה"ל המרותק לכסא גלגלים עושה שימוש קבוע במכשיר. מטלון ייאלץ לעבור תהליך שיקומי ארוך ורגליו יקובעו באמצעות סד עד להחלמה

משה (מוץ) מטלון (חדשות 2)

ח"כ משה (מוץ) מטלון מסיעת ישראל ביתנו הובהל ביום שישי לבית חולים, לאחר שנפל לילה קודם ממכשיר פיזיותרפי, ושבר את שתי ברכיו.

מטלון בן ה-58 הינו נכה צה"ל המרותק לכיסא גלגלים ועושה שימוש דרך קבע במכשיר פיזיותרפי, שמטרתו להעבירו למצב עמידה, על מנת להאריך את שרירי הרגל ולמנוע את התנוונותם או התקצרותם.

במהלך השימוש במכשיר בחמישי בערב, מיד לאחר שעלה למצב עמידה נותקה הקשירה למכשיר ומטלון התמוטט על הרצפה. כתוצאה מכך, התברר כי שבר את שתי ברכיו וייאלץ כעת לעבור תהליך שיקומי ארוך ורגליו יקובעו באמצעות סד עד להחלמה מלאה.

בעקבות התאונה אמר ח"כ מטלון: "אני מודה לאגף השיקום במשרד הביטחון שדאגו לי במיידיות ראויה לכל הערכה לרכב חלופי המותאם לצרכי כרגע ולאחות המקשרת ענת בן-דור שלוותה אותי בכל זמן שהותי בבית החולים. מצפה לי תהליך שיקום לא קצר ואני כולי תקווה שיסתיים עד כמה שיותר מהר. בינתיים, כל עוד הראש מסוגל לחשוב והיד מסוגלת להצביע אמשיך למלא את תפקידי כח"כ".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת