רוכב אופנוע התנגש בקיר באיילון ונהרג

צעיר כבן 30 שנסע בשעות הצהריים בנתיבי איילון איבד שליטה על אופנועו והתנגש בקיר ההפרדה, סמוך למחלף דב הוז. חלקי האופנוע המרוסק התפזרו למרחק עשרות מטרים, ולצוות מד"א שהוזעק למקום לא נותר אלא לקבוע את מותו של רוכב האופנוע במקום

תאונת אופנוע באיילון. צילום ארכיון

רוכב אופנוע נהרג היום לאחר שאיבד שליטה והתנגש בקיר בטון בנתיבי איילון.

התאונה התרחשה סמוך לשעה 14:30. צעיר כבן 30 נסע בנתיבי איילון לכיוון צפון, שבין מחלף יוסטפל למחלף דב הוז הוא איבד ככל הנראה שליטה על כלי הרכב, התנגש בקיר ההפרדה בין הנתיבים העשוי בטון ונהרג במקום.

לצוות מד"א שהוזעק לזירת התאונה לא נותר אלא לקבוע את מותו של רוכב האופנוע במקום. בוחני התנועה של משטרת מחוז תל אביב פתחו בחקירת נסיבות התאונה, אם כי על פי ההערכה הראשונית – מדובר בתאונה עצמית. חלקי האופנוע המרוסק התפזרו לאורך עשרות מטרים סמוך למקום ההתנגשות.

אתמול נהרגו תושב אור עקיבא בן 22 ואדם נוסף בהתנגשות בין כלי רכב מסחרי ורכב פרטי בצומת בנימינה. שני בני אדם נוספים נפצעו באורח קשה. באירוע אחר, נפגעה אתמול בשעות הבוקר ילדה כבת 9 מפגיעת אוטובוס בבני ברק. צוות מד"א פינה אותה לבית החולים "שיבא" בתל השומר כשהיא מחוסרת הכרה במצב קשה.

במהלך סוף השבוע נתפסו 120 נהגים שנסעו בשכרות בכביש הארץ. בין היתר התפרסו ניידות אגף התנועה של המשטרה לאורך נתיבי איילון, שם צולמו בשישי לפנות בוקר למעלה מ-150 כלי רכב הנוסעים במהירות מעל המותרת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת