הדוכסית קייט מידלטון במטבח: תמונות השבוע

עוד שבוע הסתיים. שבוע שבו משטרת ישראל נערכת לכוננות גבוהה לקראת מאות פעילים פרו- פלסטינים שצפויים להגיע במסגרת מטס המחאה, בני הזוג חי-זיו ושני קריאף נהרגו בתאונת "פגע וברח" בכביש 4 סמוך למחלף יבנה, הטניסאי הסרבי נובאק ג'וקוביץ' זכה בגמר ווימבלדון והדוכסית מקיימבריג' הפגינה יכולות בישול בקנדה

כוננות למטס שינחת בנתב"ג (AP)

המשטרה בכוננות למטס מחאה שינחת בנתב"ג

לקראת הגעתם של פעילים פרו-פלסטינים רבים לנמל התעופה בן-גוריון מטיסות שונות מרחבי העולם שיבקשו לחולל במקום פרובוקציה גבר המתח במערכת הביטחון. שוטרים רבים נערכו לטפל בהפרות הסדר הצפויות, לאור החשש מפני מהומות ועימותים שהם יחוללו במוקדים רבים אחרים.

ג'וקוביץ' זוכה בטורניר ווימבלדון

הפתעה בגמר ווימבלדון: הטניסאי הסרבי נובאק ג'וקוביץ' בן ה-24 ניצח בגמר הטורניר היוקרתי את רפאל נדאל הספרדי בארבע מערכות וזכה בתואר אלוף ווימבלדון. ג'וקוביץ' עשה היסטוריה וזכה בפעם הראשונה בתואר היוקרתי ביותר בעולם הטניס. אחרי הניצחון הגדול ג'וקוביץ' מדורג לראשונה בהיסטוריה במקום הראשון בעולם, לפני רוג'ר פדרר ולפני רפאל נדאל שדורג מעליו במשך שנים.

גם יפה וגם אופה: הדוכסית קייט במטבח

הדוכס והדוכסית מקיימברידג', המבקרים בימים אלה בקנדה, החליטו לפשוט את הבגדים הייצוגיים - ולנסות את מזלם במטבח. הזוג המלכותי הגיע לבית הספר לשפים במונטריאול ולקח חלק בהכנת סעודה מפוארת במטבח. למרות שמדובר בבני מלוכה, השניים לא קיבלו כל הנחות ונאלצו להחליף את לבושם לבגדי שף לבנים מן המניין.

שיא עולם חדש בקפיצה בסקטים

טאיג כריס, צרפתי בן 35, קבע השבוע שיא עולם בקפיצה לרוחק. רק שבניגוד לאתלט העל שחגג השבוע את יום הולדתו ה-50, הצרפתי קפץ לרוחק - בעזרת סקטים. כריס קפץ על הגלגיליות שלו למרחק של 29 מטרים, והצליח לשבור את השיא אחרי מספר שנים. השיא קודם אגב, עמד על 29 מטרים.

העיתונאית טריסטין בנון - מתלוננת חדשה נגד שטראוס קאהן

שלושה ימים אחרי שיו"ר קרן המטבע הבינלאומית לשעבר, דומיניק שטראוס-קאהן, שוחרר ללא ערבות בעקבות סדקים מהותיים בעדותה של החדרנית שהתלוננה על אונס נגדו - איימה העיתונאית הצרפתייה טריסטין בנון לסבך את האיש שוב ולהגיש נגדו תלונה שלפיה, ניסה שטראוס-קאהן לאנוס אותה ב-2002. עורך דינה של בנון הבטיח השבוע כי עוד היום תוגש תביעה רשמית בנושא, מה שלפחות עד עתה - לא יצא אל הפועל.

לראשונה בתאילנד: ראש ממשלה אישה

מהפך בתאילנד: מפלגת האופוזיציה שמזוהה עם ת'קסין שינאווטרה - ראש הממשלה שהודח וגורש, השיגה ניצחון מוחץ בקלפיות. אחותו של ת'קסין, יינגלוק שינאווטרה, היא האישה הראשונה בהיסטוריה שתכהן כראש הממשלה בתאילנד.

פגע וברח סמוך ליבנה: משאית דרסה למוות את שי-זיו ושני קריאף

חי-זיו ושני קריאף מקרית מלאכי נהרגו ביום ראשון בתאונת פגע וברח בכביש 4, במחלף יבנה. חי-זיו , בן 24 במותו ושני, בת 22 במותה, היו נשואים - והאחרונה הייתה בהיריון מתקדם. הם נפגעו בשעה שהיו עסוקים בתיקון תקר בצמיג - כשלפתע נפגעו על ידי משאית חולפת ונהרגו במקום.

ספרד: תחרות שוורים בעיר פמפלונה

עשרות אלפי תיירים מגיעים מדי שנה אל פסטיבל ''לוס סאן פרמינס'' בעיר פמפלונה בספרד, שם נערכות במשך תשעה ימים תחרויות שוורים.

אירן ערכה ניסוי מוצלח בטיל "טונדר"

באירן נחשף לראשונה מתקן תת-קרקעי ('סילו') לשיגור טילים בליסטיים לטווח רחוק ובינוני, המכסים את כל שטחה של מדינת ישראל. הצילומים של המתקן פורסמו בטלוויזיה המקומית, במסגרת התרגיל הצבאי "הנביא הגדול 6" שנמשך כעשרה ימים.

מצרים: ההמון הזועם מסתער על ניידת משטרה

המון זועם נתפס בעדשת המצלמה כשהוא מסתער על ניידת משטרה בקהיר שבמצרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת