11 נפגעים מגז פלפל במלון בטבריה

אנשי מג"ב ששיחקו ברימון גז - זו ככל הנראה הסיבה שגרמה הערב לפינוי כל 500 האורחים מבית המלון "קיסר בטבריה". 11 בני אדם נפגעו, 2 מהם במצב בינוני והיתר קל, ופונו לבית החולים פוריה בעיר. צוותי כיבוי אש והגנת הסביבה חקרו את מקור הזיהום והגיעו למסקנה כי מדובר ככל הנראה בגז פלפל שדלף מרימון

בבית המלון "קיסר" בטבריה אירעה הערב דליפה של גז פלפל בקומה העשירית. 11 בני אדם נפגעו באורח קל עד בינוני ופונו לבית החולים "פוריה". כל אורחי בית המלון פונו מהמבנה.

סמוך לשעה 22:00 הלילה התקבל דיווח במשטרה על אורחים בבית המלון "קיסר" בטבריה שחשו קוצר נשימה וצריבה בעיניהם. פרמדיקים של מד"א טבריה שהוזעקו למקום העניקו לאורחים טיפול ראשוני, ופינו 11 בני אדם פונו לבית החולים "פוריה". 2 מהנפגעים במצב בינוני והיתר במצב קל.

"קיבלנו הודעה על פגיעה מגז, לא ידוע מאיזה חומר", סיפר לחדשות 2 באינטרנט מנהל מד"א-ירדן, אלי פרץ. "הגענו למלון בכוחות גדולים מאוד ונערכנו לטפל בנפגעים. כולם היו בקומת הכניסה. כוחות הכיבוי סרקו את המלון קומה-קומה ופינינו את הנפגעים לבית החולים".

לאחר שבבדיקות של צוותי כיבוי אש וצוותים של המשרד להגנת הסביבה לא התגלה המקור לדליפת הגז, התברר כי ככל הנראה מדובר בגז פלפל שדלף מרימון גז בו שיחקו כמה שוטרי מג"ב שהתארחו בקומה. כל 500 האורחים במלון פונו לבית המלון שרתון בעיר.

ממלון "קיסר" טרם התקבלה תגובה לידיעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת