הורי בן ה-14 מכחישים: הוא קפץ בעצמו מהחלון

בית המשפט האריך אחר הצהריים את מעצרם של האב והאם החשודים כי השליכו את בנם בן ה-14 ממרפסת ביתם בקומה השלישית בחיפה. הנער הובהל לבית החולים עם שבר וחבלות. האם טוענת כי כלל לא הייתה בבית כשאירע הדבר והאב טוען: היה בינינו עימות, והוא קפץ כדי לצאת מהבית

הושלך - או קפץ? אמו של הנער בן ה-14 שהובהל אתמול לבית החולים לאחר שקרובת משפחתו טענה שהוריו השליכו אותו מהחלון, טוענת: כלל לא הייתי בבית כשהדבר אירע. אביו טוען: היה עימות והנער קפץ כדי לצאת מהבית.

עורך דינה של האם אמר היום לאחר הדיון בעניין בבית המשפט כי "השכנים סיפרו לה שהילד נפל כנראה בגבעה סמוכה, לא בבית, שבר את ידו ואחד השכנים פינה אותו לבית החולים. היא נסעה להיות איתו שם ורק אז הגיעה משטרה וחקרה אותה".

"רק כשהגיעו השוטרים, היא הבינה שיש חשד לעבירה פלילית", אמר עורך הדין. "לטענתה לא הייתה אלימות נגד אף אחד מהילדים שלה".

עורך דינו של האב, טל טפרניק, אמר כי הוא "מכחיש לחלוטין את הטענות, הוא לא זרק אף ילד. הוא ילד שהולך בדרך לא טובה והאבא מנסה לחנך אותו. היה עימות בין הילד לאבא על רקע חינוך, לא הייתה אלימות. הילד קפץ, רצה לצאת מהדירה, זו מרפסת של 2 מטר. הוא רצה לצאת בניגוד לרשות אביו. האבא רצה להגן על הבן שלו ועדיין רוצה לעשות זאת".

קרובת משפחה דיווחה למשטרה: הוריו השליכו אותו 

על פי חשד המשטרה, בן ה-14 הושלך מגובה בבניין מגורים ברחוב רזיאל בחיפה. על פי החשד אמו דחפה אותו מהקומה השלישית. הוא נחבל ופונה לבית החולים לקבלת טיפול רפואי עם שברים בידו. ככל הנראה, שכנים שמצאו את הנער החבול, פינו אותו לבית החולים "בני ציון".

קרובת משפחה שהבחינה בנעשה דיווחה למוקד 100 של המשטרה על האירוע. במהלך חקירה שערכו שוטרי מרחב חוף לנער בבית החולים, עלה החשד כי אתמול בשעה 17:00 אמו של הנער, בשנות ה-50 לחייה, השליכה אותו מחלון הבניין במהלך ויכוח.

כשהשוטרים הגיעו לדירה הם לא מצאו דבר שעלול להפליל את ההורים. האב ששהה באותו הזמן בבית סיפר להם שהנער נפל מחלון הקומה השלישית. קרובת המשפחה היא זו שסיפרה למשטרה כי הנער הושלך ולא נפל.

יקי אוחנה, דובר משטרת חוף אמר לחדשות 2 באינטרנט כי "מדובר במשפחה בעלת שמונה ילדים. והם כרגע נמצאים בטיפול המשפחה ובטיפול רשויות הרווחה, וההורים כבר מוכרים לרשויות".

מעצרה של האם החשודה הוארך בחמישה ימים. במהלך הדיון שנערך בעניינם של ההורים בבית המשפט אמר האב לעיתונאים שהיו במקום: "תלכו מפה לפני שאני אזיין אותם ואשבור את הראש שלכם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת