חשד: אם השליכה את בנה בן ה-14 מחלון בקומה השלישית

נער בן 14 תושב חיפה נחבל לאחר שנפל מהקומה השלישית בבניין מגוריו. השכנים שמצאו אותו פינו אותו לבית החולים לקבלת טיפול רפואי. מחקירה ראשונית עולה כי אמו של הנער בשנות ה-50 לחייה השליכה אותו מהחלון במהלך ויכוח. המשפחה מוכרת לרשויות הרווחה

נער בן 14 הושלך מגובה בבניין מגורים ברחוב רזיאל בחיפה. על פי החשד אמו דחפה אותו מהקומה השלישית. הוא נחבל ופונה לבית החולים לקבלת טיפול רפואי עם שברים בידו. ככל הנראה, שכנים שמצאו את הנער החבול, פינו אותו לבית החולים "בני ציון".

קרובת משפחה שהבחינה בנעשה דיווחה למוקד 100 של המשטרה על האירוע. במהלך חקירה שערכו שוטרי מרחב חוף לנער בבית החולים, עלה החשד כי אתמול בשעה 17:00 אמו של הנער בשנות ה-50 לחייה השליכה אותו מחלון הבניין, במהלך ויכוח.

כשהשוטרים הגיעו לדירה הם לא מצאו דבר שעלול להפליל את ההורים, האב ששהה באותו הזמן בבית סיפר להם שהנער נפל מחלון הקומה השלישית. קרובת המשפחה היא זו שסיפרה למשטרה כי הנער הושלך ולא נפל.

יקי אוחנה, דובר משטרת חוף אמר לחדשות 2 באינטרנט כי "מדובר במשפחה בעלת שמונה ילדים. והם כרגע נמצאים בטיפול המשפחה ובטיפול רשויות הרווחה, וההורים כבר מוכרים לרשויות".

מעצרה של האם החשודה הוארך בחמישה ימים. במהלך הדיון שנערך בעניינם של ההורים בבית המשפט אמר האב לעיתונאים שהיו במקום: "תלכו מפה לפני שאני אזיין אותם ואשבור את הראש שלכם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת