חי ושני קריאף ז"ל נטמנו זה לצד זו: "מנוול הרג אותם"

בני הזוג שהיו אמורים לחגוג בעוד חודשיים את לידת בנם הבכור הובאו הלילה למנוחות. מאות קרובי משפחה וחברים ליוו אותם בדרכם האחרונה וקראו לנהוג בחומרה נגד הנהג שברח. חצי שעה לפני התאונה עדכנה שני בפייסבוק על הבילוי שהיא ובעלה מתכוננים אליו

מאות קרובי משפחה וחברים ליוו הלילה את חי ושני קריאף בדרכם האחרונה. בני הזוג שנישאו לפני פחות משנה נקברו זה לצד זה, כששני בת ה-22 הייתה בחודש השביעי להריונה.

בני המשפחה לא סולחים לנהג הפוגע, שעדיין לא הסגיר עצמו והמשטרה מנהלת אחריו מצוד. כמה מהם אמרו כי לנהג מגיע עונש מוות. מוקדם יותר אמר לחדשות 2 באינטרנט חברו הטוב של חי, חן אזולאי, כי המשטרה צריכה לטפל בחומרה בנהג שפגע: ""דברים כאלה קורים בגלל אנשים שהם לא בני אדם, שפשוט באים והורסים משפחה קטנה וצעירה, ממשיכים לנסוע  הלאה ואפילו לא מביטים אחורה כדי לעזור. ככה נראית המדינה שלנו. זה גם לא ישתנה אם לא יטפלו בעבריינים האלה אחת ולתמיד".

בקול חנוק סיפר על האסון הגדול שקטע את ההתרגשות לקראת הלידה הצפויה: "איזו שמחה הייתה להם. איזה חיוכים. שני הייתה אמורה ללדת בן זכר. הם דיברו על זה כל הזמן ועל כמה שהם רוצים לקנות דירה ולהתחיל את החיים האמיתיים שלהם. עד שאיזשהו מנוול הגיע והרס את זה".

שני עדכנה: נוסעים להשתזף בימית 2000

בבית משפחת רווח באשקלון, שם מתגוררים הוריה של שני, קיבלו בתהדמה את מותה של בתם ההרה - אסון שני שפוקד את המשפחה. כחצי שעה בלבד לפני התאונה, עדכנה שני בעמוד הפייסבוק שלה דרך מכשיר האייפון: "היום הולכים לימית 2000 להשתזף, מחר עופר לוי בקיסריה".

"הם נסעו לבלות ב'ימית 2000' ביום כיף מהעבודה של שני. אין מילים לתאר את התחושה", סיפר יורם רווח, דודהּ של שני וצלם מוכר באשקלון.

"אחי, הדוד של שני, נהרג לפני 20 שנה בנסיבות טרגיות מאוד - הוא נשרף למוות במפעל שהוא עבד בו", סיפר רווח. "שני הייתה אז בת שלושה חודשים. מה שקרה עכשיו מוטט את כל המשפחה. האסון הוא כפול וכזה שאי אפשר להגדיר אותו. הבית חרב לגמרי. שני ההורים הרוסים והאבא חולה לב עם תרופות, והוצמדה לו כעת רופאה". 

המשטרה מבקשת את עזרת הציבור באיתור משאית קלה בצבע לבן עם ארגז סגור ועליה סימני פגיעה בחלק הקדמי הימני.  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת