יוזמה חדשה: נתפסת נוהג שיכור? חכה לאבא

אגף התנועה במשטרה החליט להגביר את המלחמה בתופעת הנהיגה בשכרות בסופי השבוע. הצעה חדשה שהועלתה ותיכנס בקרוב לתוקף, תדרוש מהורים לנהגים צעירים שנהגו בשכרות להגיע ולראות את בנם - שנייה לפני שהמכונית תוחרם. "אנחנו רק רוצים שהם יראו את בנם מתנדנד שיכור", אמרו במשטרה, "אז הם יבינו שהצלנו לו את החיים"

אם שותים לא נוהגים (חדשות 2)

אגף התנועה של המשטרה החליט באחרונה להגביר את המאבק בתופעת הנהיגה בשכרות, בעיקר בסופי שבוע. בעקבות כך, הבטיחו במשטרה להגביר את האכיפה, ובנוסף על כך, במידה ותפסו נהג צעיר נוהג תחת השפעת אלכוהול - לזמן למקום את הוריו רגע לפני ההחרמה.

"אנחנו רוצים שיראו את מצבו", אמר קצין בכיר לעיתון "מעריב", "הוא לא יוכל לספר למשפחה תירוצים, הם יראו בעיניים שהוא שיכור ושלמעשה הצלנו את חייו בכך שתפסנו אותו נוהג". ניצב ברונו שטיין, ראש אגף התנועה, סיפר כי עשרות קציני משטרה כבר הוסכמו לבצע שימועים לנהגים, כך שרישיונם יישלל במקום.

מנתוני המשטרה עולה כי בסוף השבוע האחרון נתפסו 97 נהגים כשהם נוהגים בשכרות, 78 רישיונות נפסלו, 54 כלי רכב הורדו מהכביש וניתנו 225 דוחות על נסיעה במהירות מופרזת. שיאן המהירות היה תושב הצפון שנהג תחת השפעת אלכוהול ובמהירות של 193 קמ"ש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת