בן 10 נדרס בזמן שרכב על אופניים, מצבו קשה

צוותי מד"א הוזעקו אחה"צ למושב בירייה שבגליל לאחר שרכב פרטי פגע בילד בן 10 שנסע על אופניו. לאחר שקיבל טיפול רפואי ראשוני במקום, פונה הילד עם פגיעת ראש וגפיים כשהוא מורדם ומונשם למרכז הרפואי "זיו" בצפת. באירוע אחר היום בקריית שמואל, פעוט נפצע באורח בינוני לאחר שנפל מחלון הקומה השנייה

נדרס כשרכב על אופניו. צילום ארכיון (חדשות 2)

ילד בן 10 ממושב בירייה שבגליל נפצע אחר הצהריים באורח קשה לאחר שרכב פרטי פגע בו בזמן שרכב על אופניו. הילד פונה עם פגיעת ראש וגפיים למרכז הרפואי "זיו" בצפת.

צוות של מד"א הוזעק למושב לאחר שהתקבל הדיווח על הפגיעה בילד. הפרמדיקים העניקו לו טיפול ראשוני בזירה, ואז פינו אותו לבית החולים כשהוא מורדם ומונשם, שם הוא הועבר ישירות לחדר הטראומה.

דובר משטרת גליל ערן שקד סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "נהג הרכב הפוגע מעוכב במקום התאונה במטרה לדלות ממנו פרטים נוספים על שהתרחש". שקד ציין כי נסיבות התאונה נבדקות.

בן שנה וחצי נפל מקומה השנייה, מצבו בינוני

זמן קצר לאחר מכן התקבל דיווח נוסף על פעוט כבן שנה וחצי מקרית שמואל, שנפצע באורח בינוני לאחר שנפל מחלון בקומה השנייה. הפעוט שהה יחד עם הוריו במסיבה בבית ספר ביישוב, וככל הנראה נשען על החלון ונפל למטה.

צוות מד"א שהגיע לזירה העניק לפעוט טיפול רפואי ראשוני, ופינה אותו לבית החולים "רמב"ם" בחיפה כשהוא סובל מחבלת ראש. המשטרה פתחה בחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת