הפעוט נפצע קשה בתאונה, אחיו חגג בר מצווה

בני משפחה ממודיעין עלית החליטו אמש להמשיך בחגיגת בר המצווה של בנם, למרות שאחיו בן השנתיים וחצי נדרס ע"י אוטובוס ונפצע קשה דקות לפני השמחה. "חלק מהילדים ראו את התאונה בעיניים שלהם", משחזר דודו של הפעוט. "רק במהלך השמחה לקחנו את האבא לבית החולים ואחר כך את האמא. זו הייתה החלטה לא קלה לקיים את האירוע"

שמחה מהולה בטרגדיה: פעוט בן שנתיים וחצי נפצע אמש באורח קשה בתאונת דרכים במודיעין עלית, כשנדרס על ידי אוטובוס, זאת דקות לפני בר המצווה של אחיו הגדול של הפעוט, ולמרות התאונה - החליטה המשפחה להמשיך בחגיגות, מבלי לעדכן את חתן השמחה בפרטים המלאים.

גם הבוקר, מצבו של הפעוט מוסיף להיות קשה והוא מורדם ומונשם במרכז הרפואי "שיבא" בתל השומר. "אנחנו מקווים לישועות", אמר הבוקר יעקב לפידות, דודו של הפעוט, בראיון לגלי צה"ל.

"הילדים היו למטה וההורים היו במדרגות או בבית למעלה, וברגע שקרתה התאונה יצאנו למקום", נזכר הדוד, כשהוא משחזר את רגעי התאונה. "חלק מהילדים אפילו ראו את התאונה בעיניים שלהם".

סיפרו לחתן הבר מצווה שאחיו "קיבל מכה קטנה"

מיד לאחר התאונה, כאמור, התכנסה המשפחה והחליטה שלא להעכיר את האווירה ולאפשר לחתן השמחה לחגוג. רק אחרי שכל ההורים והילדים כבר היו באולם, יחד עם הנער עצמו, הם סיפרו לו שאחיו קיבל "מכה קטנה" באוטו, אבל לא הרחיבו. "רק במהלך האירוע לקחנו את האבא לבית החולים ואחר כך את האמא. זו הייתה החלטה לא קלה לקיים את האירוע", נזכר.

במהלך כל הערב הקריאו המשפחה והאורחים פרקי תהילים לרפואתו של הפעוט. הבוקר, אחרי שסיימו את החגיגות, הם יתפנו להתפלל להחלמתו של האח הצעיר, אלעזר מנוח בן רחל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק