בן 14 נהרג בתאונה בכניסה ליישוב עלי

מעיין אושפיזאי בן ה-14 יצא אחר הצהריים עם שניים מחבריו למעיין הסמוך ליישוב עלי. כאשר הם שבו לביתם, חצה מעיין את הכביש מול הכניסה ליישוב ואז רכב פלסטיני שהגיע מכיוון אריאל פגע בו ופצע אותו אנושות. כעבור 45 דקות של מאמצי החייאה נאלץ רופא מד"א לקבוע את מותו במקום

הנער שנהרג, מעיין אושפיזאי

אם לא די בכל האסונות שאירעו בסוף השבוע הזה, טרגדיה נוספת התרחשה הערב ביישוב עלי: נער בן 14 נהרג בתאונת דרכים בכניסה ליישוב.

הנער, מעיין אושפיזאי בן ה-14, יצא עם שניים מחבריו למעיין הסמוך ליישוב. כאשר הם חזרו לביתם, חצה מעיין את הכביש מול הכניסה ליישוב ואז רכב פלסטיני שהגיע מכיוון אריאל לבית אל פגע בו.

"קיבלנו בסביבות השעה 20:30 קריאה על תאונת דרכים ביישוב עלי", סיפר לחדשות 2 באינטרנט יוני הכהן, פרמדיק מד"א ירושלים. "יצאנו בניידת טיפול נמרץ מהיישוב עפרה, כאשר מעלי הגיע אמבולנס רגיל שהחל בהחייאה בסיסית על הנער שסבל מפגיעה רב מערכתית, בעיקר בראש ובחזה".

"בשלב זה הוא היה מחוסר הכרה, ללא נשימה וללא דופק", הוסיף הפרמדיק. "כאשר חברנו אל הניידת שהתקדמה לכיוונו, עברנו להחייאה מתקדמת ולצערנו לאחר כ-45 דקות של החייאה - נאלצנו לקבוע את מותו במקום".

בוחני התנועה של מחוז ש"י במשטרה חוקרים כעת את נסיבות התאונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק