טרגדיה בגליל התחתון: בן 5 נהרג בשריפה שפרצה בביתו

ילד בן 5 נהרג בשריפה שפרצה לפנות בוקר בבית ביישוב קהילתי בגליל התחתון. אמו ואחותו של הילד שישנו בקומה העליונה, לא הצליחו לחלץ אותו בשל גובה הלהבות ונמלטו מהבית. המשטרה בודקת אם קצר חשמלי גרם לשריפה

הכבאים הגיעו ומצאו את גופת הילד. ארכיון (חדשות 2)

טרגדיה בגליל התחתון: ילד בן 5 נהרג הלילה במהלך שריפה שפרצה בבית מגורים ביישוב קהילתי באזור. אמו ואחותו של הילד שהיו גם הן בבית הספיקו להימלט מהלהבות וניצלו. בכבאות יבדקו אם קצר חשמלי הוא שגרם לדליקה.

בסביבות השעה 4:30 לפנות בוקר שמעו לפתע השכנים צעקות מתוך הבית בו מתגוררת אחת המשפחות. כאשר יצאו החוצה נדהמו לראות את המבנה כולו עולה באש. כעבור זמן קצר הגיעו למקום ארבעה צוותי כיבוי שהצליחו להשתלט על השריפה.

מחקירה ראשונית של מקרה עולה כי האם ובתה היו בקומה השנייה של הבית כשפרצה השריפה. לאחר שהבחינו בלהבות, הן ניסו לרדת לקומה הראשונה בה ישן הילד בן ה-5 - אך ללא הצלחה. השתיים הצליחו להימלט מהבית והזעיקו את כוחות ההצלה, אך למרבה הצער בתום פעולות הכיבוי גילו הכבאים את גופתו של הילד, ליד דלת הכניסה לחדרו.

שוטר שלקח חלק בפעולות הכיבוי נפצע קל משאיפת עשן ופונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים. במשטרה ובכבאות החלו לבדוק את הנסיבות שהובילו לאירוע הטרגי. על פי אחת הערכות קצר חשמלי הוא שגרם לשריפה. האם ובתה נלקחו על ידי גורמי רווחה לקבלת טיפול, בעקבות המצב הנפשי הקשה בו הן שרויות. אב המשפחה צפוי לחזור היום לישראל לאחר ששהה בחו"ל לרגל נסיעת עסקים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת