פיצוץ הגז בנתניה: תמונות השבוע

עוד שבוע הסתיים. שבוע שהתחיל באסון בנתניה בעקבות פיצוץ בלון גז במרכז העיר, המשיך בשתי אזעקות שנשמעו בתרגיל העורף הלאומי "נקודת מפנה 5", ומשם לפיצוץ פרשת "כדור מרכזי", בה מעורבים ראשי הפועל פתח תקווה ועוד רבים בעולם הכדורגל

פיצוץ בבלון גז בנתניה (חדשות 2)

ארבעה הרוגים בפיצוץ בלון גז בנתניה

ארבעה בני אדם, שלוש נשים וגבר אחד, נהרגו וכ-60 אחרים נפצעו, מרביתם קל, בפיצוץ בבניין בנתניה כתוצאה מדליפת גז. במשטרה עצרו גבר שנראה באזור בלוני הגז שעות לפני הפיצוץ. השוטרים גם חקרו את טכנאי הגז בבניין בחשד לרשלנות, לאחר שדיירים התלוננו על ריח חריף.

חשד לאי סדרים בכדורגל הישראלי

השבוע התפוצצה פרשת "כדור מרכזי", במסגרתה נעצרו ראשי קבוצת הכדורגל הפועל פתח תקווה, ועוכבו לחקירה בכירים נוספים בליגת העל בהם יו"ר ההתאחדות אבי לוזון. החשד המרכזי - הטיית משחקים בליגת העל.

ישראל מתרגלת מלחמה

תרגיל העורף הלאומי "נקודת מפנה 5" התקיים השבוע ברחבי הארץ, ובמהלכו דימה פיקוד העורף תרחישי אימה כמו התקפת טילים משולבת על חלק גדול מערי ישראל, מתקפה כימית וגם התרסקות מטוסים. בואו נקווה שהכל יישאר בגדר תרגיל גם עד ל"נקודת מפנה 6".

הפיתוחים האחרונים בסלון האווירי

כמו בכל שנה, גם הפעם יצאה משלחת  ענפה לביתן הישראלי בסלון האווירי בפריז, בו מוצגים כל הפיתוחים האחרונים בענף התעופה. ביומו האחרון של הסלון, נהנו הבאים גם ממטס מרהיב.

להקת דולפינים נצפתה מול חופי ישראל

במהלך שייט של חברי הארגון באזור יפו ובת ים הם הבחינו לפתע בלהקה גדולה של דולפינים שוחים בים הפתוח. למרבה ההפתעה, נצפו בין 15 הדולפינים גם שני גורים קטנטנים שרק נולדו.

המנה האהובה בעולם: פסטה

17,000 בני אדם משש יבשות הכריעו - פסטה זו המנה הטעימה בעולם. במקום השני והשלישי בדירוג הגיעו אורז ובשר, ולנו תמיד יישאר פלאפל.

גם הכלבים מוחים על המצב ביוון

גם השבוע יצאו עשרות אלפי בני אדם לרחובות אתונה, בירת יוון, במחאה על המצב הכלכלי הקשה ועל גזירות הממשלה. למפגינים הצטרף כוח משמעותי על ארבע - כלב חביב שהפך לסמל ההפגנות.

איש העכביש מת

אחרי עשרות שנים ואלפי חוברות קומיקס שעמד בראשן, החליטו יוצרי דמותו של איש העכביש, "ספיידרמן", להרוג אותו. ההודעה התקבלה בתדהמה בקרב מיליוני מעריציו ברחבי העולם, אך ברור לכולם שהוא ימשיך להופיע בסדרות המצוירות והסרטים.

נמכר: האקדח של אל קפונה

108 אלף דולרים. זה מה ששווה האקדח של המאפיונר המפורסם אל קאפונה, שנמכר השבוע במכירה פומבית. לנו רק נותר לתהות כמה אנשים מצאו את מותם מכדורי האקדח.

שאקירה עושה חיים בישראל

הזמרת המפורסמת ממוצא לבנוני הגיעה לביקור בישראל, ושרה לילדי בית ספר בירושלים. יחד איתה הגיע בן זוגה הכדורגלן ג'רארד פיקה, כוכב ברצלונה, שבטח לקח טיפים על מסעדות מהמאמן שלו גווארדיולה.