גם שר האסירים של פת"ח "בעד" גל"צ

אחרי ריבחי רנטיסי - גם שר האסירים של פת"ח "שלח" הודעת תמיכה בגלי צה"ל. אתמול נשלחה הודעה בשם רנטיסי, במה שהתברר כמתיחה של הארגון הימני "ישראל שלי". ההודעה נשלחה ממספר באזור חיוג 059 - שטחי הרשות הפלסטינית

ההודעה שהתקבלה היום

גם הבוקר קיבלו עשרות כתבים ואנשי תקשורת בישראל הודעות מפלסטיני למען גל"צ. הפעם ההודעה התקבלה מאשרף עג'רמי, שר האסירים מפת"ח.

"תכף אתקשר להודיע על הצטרפותנו לחמאס במאבק למען גל"צ מול מחאת הציבור בישראל.זה לא חיקוי, זיוף או מתיחה", לשון ההודעה שהתקבלה ממספר טלפון מאזור חיוג 059. ההודעות התקבלו פעמיים - פעם אחת בהודעת טקסט ופעם נוספת בהודעה מוקלטת.

אתמול: שיחה מריחבי רנטיסי

אתמול קיבלו אנשי תקשורת הודעה מרנטיסי, בזו הלשון: "זה ריבחי רנטיסי מחמאס. תיכף אני מצלצל על הדיון בכנסת בנושא גלי צה"ל". לאחר מכן התקבלה הודעה מוקלטת: "כאן ריבחי רנטיסי מחמאס לקראת הדיון של הכנסת בנושא גלי-צה"ל. אני רוצה להגיד שמעלים אותי לשידור הרבה, גלי-צה"ל זה הבית של כולנו וככה צריך לשמור אותו".

מאחורי ההודעות האלה עומדת תנועת "ישראל שלי", תנועת ימין שמטרתה להפיץ "תכני הסברה לאומיים ופרו-ישראליים", על פי הגדרתה. בשבועות האחרונים פועלת התנועה במרץ כדי לשנות את האופי הליברלי של התחנה, או לסגור אותה כליל.

אנשי התנועה פרצו לטלפון הנייד של דובר חמאס ושחררו הודעות תמיכה בגלי צה"ל לעשרות כתבים. פורטל החדשות סרוגים דיווח כי חברים ב"ישראל שלי" התחזו לכתבי גלי צה"ל וראיינו את רנטיסי על חופש הביטוי הניתן לו בתחנה. הם הקליטו את הראיון והפיצו חלקים ממנו באמצעות הטלפון של הדובר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת