אסון בחופש: בן 16 רכב על קטנוע בלי קסדה ונהרג

משפחת נבון מגבעת זאב נאלצת לשבת שבעה על בנה ליאור בן ה-16, שנהרג הלילה בתאונת קטנוע בירושלים. מחקירת המשטרה עולה כי חברו של הנער השאיר את הקטנוע שלו מונע, וליאור החל לנסוע עליו כשהוא ללא רישיון וללא קסדה. בתוך דקות הוא התרסק ונפצע אנוש, ומותו נקבע בבית החולים. במשטרה בודקים אם הנערים היו שיכורים

ליאור נבון ז"ל. אסון בפתח החופש הגדול

החופש הגדול רק החל, וכבר אסון כבד פוקד משפחה אחת, שבנה נהרג הלילה ברכיבה על קטנוע. ההרוג הוא ליאור נבון, בן 16 מגבעת זאב.

התאונה התרחשה הלילה בשכונת עיר גנים בבירה, סמוך לשעה 1:30. שלושה חברים בגילאי 16-17 נפגשו בשעות הערב בביתו של אחד מהם בירושלים, ומשם הם יצאו יחדיו לחגיגת חינה, ממנה חזרו לקראת חצות. שניים מהחברים עלו לרגע הביתה, והשאירו את הקטנוע שבבעלותו של אחד מהם - כשהוא מונע.

נבון בן ה-16, תושב גבעת זאב, ניצל את ההזדמנות, עלה על הקטנוע והחל לנסוע – ללא רישיון נהיגה וללא קסדה - אולם תוך דקות הוא איבד שליטה על הקטנוע, התרסק ונפצע באורח אנוש.

צוות מד"א שהוזעק למקום פינה את הנער לבית החולים "הדסה עין כרם" בירושלים, כשהוא סובל מפגיעת ראש קשה, אולם הרופאים בבית החולים נאלצו לקבוע את מותו.

החברים המומים: "אסון האופנועים האלה, תתרחקו מהם"

המשטרה עצרה את בעל הקטנוע וחקרה אותו תחת אזהרה בחשד לאי אבטחת רכב, אולם בהמשך הוא שוחרר לביתו. רשיונו נשלל ל-90 יום. במקביל בודקים במשטרה אם הנערים היו תחת השפעת אלכוהול בזמן התאונה.

חבריו של ליאור המומים מהאסון שפקד אותם, והוסיפו לתמונת הפרופיל בדף הפייסבוק של ליאור את המילה "יזכור" . אחד מחבריו כתב לו בעצב: "אני אוהב, תשמור עלינו מלמעלה, אח יקר". חברה אחרת של ליאור כתבה: "אסון האופנועים האלה... אנשים תתרחקו מהם ושמרו על עצמכם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת