שילה: 3 הרוגות ופצוע קשה בתאונת דרכים חזיתית

כוחות גדולים של מד"א ומשטרה הוזעקו סמוך ליישוב שילה, לאחר שהתקבל דיווח על תאונת דרכים חזיתית בין שני כלי רכב. הפרמדיקים שהגיעו למקום קבעו את מותה של אחת הנוסעות והעניקו טיפול ל-3 בני אדם נוספים במצב קשה. כל הפצועים פונו לבית החולים הדסה עין כרם, שם מתו מפצעיהן שתי נשים נוספות

עוד תאונת דרכים קשה: שלוש נשים נהרגו בתאונת דרכים חזיתית שאירעה בשעות הצהריים סמוך ליישוב שילה. ילד בן שמונה שהיה באחד מכלי הרכב הוא הניצול היחיד מהתאונה הקשה. הוא מאושפז במצב קשה בבית החולים הדסה עין כרם.

בשעה 15:20 התקבל דיווח ראשון על התנגשות בין שני כלי רכב על כביש 60. פרמדיקים ממד"א ירושלים שהגיעו למקום איתרו ארבעה נוסעים במצב קשה, כשחלקם לכודים ברכב. לאחר פעולות חילוץ נקבע מותה של אחת מנוסעות הרכב, אישה בשנות ה-40 לחייה.

הכוחות שהגיעו למקום החלו בהענקת טיפול רפואי לפצועים. מסוק שהוזנק למקום פינה את אחד הפצועים לבית החולים הדסה עין כרם, ושני הפצועים הנוספים בהם ילד בן שמונה פונו על ידי ניידות מד"א. זמן מה לאחר שהגיעו לבית החולים מתו שתי פצועות נוספות, ומניין ההרוגים בתאונה עלה לשלושה.

כוחות משטרה ובוחני תנועה הגיעו למקום זמן קצר לאחר התאונה. מחקירה ראשונית של נסיבות המקרה עולה כי אחד מכלי הרכב ככל הנראה סטה מנתיבו והתנגש במכונית שבאה בנתיב הנגדי. הנפגעים בתאונה הם ככל הנראה תושבי מזרח ירושלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת