אחד ההרוגים בפיצוץ בנתניה: מוחמד (בדרי) אבו-עטא, בן 30 מכפר קרע

שמותיהן של שלוש מהרוגות הפיצוץ הלילה בנתניה טרם פורסמו, אך בינתיים הותר לפרסום שם אחד - זה של מוחמד (בדרי) אבו-עטא, בן 30 מכפר קרע. מוחמד היה אחד הטבחים שעבד במקום ונהרג כתוצאה מהפיצוץ. בינתיים, נמשכת חקירת נסיבות האירוע

הותר לפרסום שם אחד ההרוגים בפיצוץ בלון הגז הלילה בנתניה. ההרוג הוא מוחמד (בדרי) אבו-עטא, בן 30 מכפר קרע. מוחמד עבד כטבח במסעדה שפעלה בסמוך למקום הפיצוץ. שמותיהם של שלוש ההרוגות הנוספות באירוע עדיין לא הותר לפרסום.

"הוא התארס רק לפני שישה חודשים. בעוד כמה שבועות הייתה אמורה הייתה להיערך החתונה שלו והוא כבר קנה את החליפה", סיפרו בני משפחתו האבלים של אבו-עטא לחדשות 2 באינטרנט. "הוא היה בחור כל כך טוב. הוא עבד קשה כדי לחסוך כסף לחתונה. הוא היה צריך את הכסף כדי לממן אותה", הסבירו קרובי המשפחה.

עם היוודע דבר הפיצוץ בנתניה, ברגע שהבינו בני המשפחה כי האירוע אירע בסמוך למסעדה שבה עבד אבו-עטא - הם עזבו הכל ומיהרו לזירה, בתקווה למצוא אותו בחיים. עם זאת, עם הגעתם למקום התברר להם דבר הטרגדיה, כשנודע להם שהגופה כבר הועברה לאבו-כביר.

בינתיים, נמשכת חקירת האירוע. בבית משפט השלום בפתח תקווה הוארך היום בחמישה ימים מעצרם של דניאל ישראל, טכנאי הגז שהגיע לבדוק אתמול בשעות הצהריים את הבניין בו אירע מספר שעות לאחר מכן פיצוץ עז שגרם למותם של ארבעה בני אדם ולפציעתם של עשרות. מעצרו של רחמים גויטע, החשוד בחבלה בצינור הגז בניסיון לגנוב מתכות, הוארך אף הוא בחמישה ימים.

ישראל חשוד בהריגה ובגרימת מוות ברשלנות, ובית המשפט החליט להאריך את מעצרו מחשש לשיבוש הליכי חקירה. במהלך הדיון בעניינו של גויטע, שככל הנראה ניסה לגנוב מתכות, טענה השופטת בדיון כי שחרורו עלול להוות סכנה לציבור. החשדות נגדו הן בגין הריגה וגניבה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הפיצוץ בנתניה - סיקור מיוחד:

הבניין שהתפוצץ בנתניה: כך זה נראה מבפנים

מול המצלמה: הפיצוץ הקטלני בנתניה

מפונה מהבניין: המלון ביקש שאתפנה עד הצהריים

עד ראייה: ראיתי את החיים נגמרים

כך נראה הבניין דקות אחרי הפיצוץ 

4 הרוגים בפיצוץ בבניין בנתניה