מול המצלמה: הפיצוץ הקטלני בנתניה

רגע הפיצוץ הקטלני בנתניה, שגבה את חייהם של 4 בני אדם וגרם לפציעתם של עשרות נוספים, תועד במצלמת אבטחה סמוך לזירה. בתמונות ניתן לראות את הבזק הפיצוץ העז, את השברים שעפים לכל עבר ובעיקר את רגעי החרדה של התושבים המבוהלים. כך זה נראה

מצלמת אבטחה סמוך לזירת הפיצוץ הקטלני בנתניה תיעדה את רגעי האימה בלב העיר.

בתמונות המצמררות, מתוך מצלמה של בית עסק באזור האסון, ניתן לראות את הבזק הפיצוץ. מיד לאחר מכן עפים רסיסים ושברי עץ ומתכת לכל עבר. חלקם פגעו בעוברים ובשבים, שנמלטו מהמקום בבהלה.

"הייתי בטוח שזה פיגוע", מדגיש אופיר, נער בן 16, ששוחח עם חברתו בזמן הפיצוץ ומשחזר את השניות הנוראיות: "אתה לא רואה ולא שומע כלום. אתה רואה רק את החיים שלך נגמרים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ארבעה בני אדם, שלוש נשים וגבר אחד, נהרגו ו-56 אחרים נפצעו, מרביתם קל, בפיצוץ בבניין בנתניה כתוצאה מדליפת גז. במשטרה חוקרים את נסיבות האירוע ועצרו גבר שנראה באזור בלוני הגז - שעות לפני הפיצוץ. במקביל נמשכות הסריקות במבנה. 

סמוך לשעה 00:20 אירע פיצוץ עז בצובר הגז בקומת הקרקע של המבנה סמוך לכיכר העצמאות בלב העיר. כתוצאה מהפיצוץ נהרגו גבר ושלוש נשים. כ-56 בני אדם נוספים נפצעו. מצבם של ארבעה מוגדר בינוני והשאר סובלים מפגיעות קלות ומחרדה. רובם פונו לבתי החולים "לניאדו" בעיר. בשל הפיצוץ נגרם הרס רב בקומה התחתונה של הבניין וקרסו שני חדרי מדרגות שהובילו לקומות העליונות. 

הפיצוץ בנתניה - סיקור מיוחד:

מפונה מהבניין: המלון ביקש שאתפנה עד הצהריים

הבניין שהתפוצץ בנתניה: כך זה נראה מבפנים

מול המצלמה: הפיצוץ הקטלני בנתניה

עד ראייה: ראיתי את החיים נגמרים

כך נראה הבניין דקות אחרי הפיצוץ 

4 הרוגים בפיצוץ בבניין בנתניה