ברית הבן התקיימה שעה לאחר הלווית האב

התינוק דוד אופיר הרוש קיבל היום את שמו, על שם אביו אופיר שהתמוטט מוקדם יותר היום במפתיע ברחוב באשדוד - ומת. הלוויתו התקיימה בבית העלמין בעיר וכשעה לאחר מכן כבר התכנסה המשפחה לערוך את ברית המילה לרך הנולד

הלוויה וברית - בהפרש של שעה: משפחתו וחבריו של אופיר הרוש, בן 23, שמת אתמול בפתאומיות באשדוד, ליוו אותו אחר הצהריים למנוחות. הרבנים הספידו את הצעיר על לכתו בטרם עת והזכירו גם את הדאגה הרבה שחש לרעייתו ולבנם הקטן שנולד לפני ימים ספורים בלבד.

רק שעה לאחר ההתכנסות בבית העלמין בעיר, הלכו בני המשפחה והקרובים האבלים לטקס אחר: ברית המילה של הבן. התינוק קיבל את השם דוד אופיר הרוש, על שם אביו שמת אתמול בבוקר.

מוקדם יותר אתמול פורסם כי הרוש ז"ל הוא בן דודה של טלי עטר ז"ל - שנרצחה לפני כשנה בידי שכנתה, מזל בר-אושר. רק אתמול הוחמר הסדר הטיעון עם הרוצחת, והיא הורשעה גם ברצח התינוק שנשאה עטר ברחמה בעת שדקרה אותה למוות.

דבורה אמזלג, אחותה של טלי עטר, נחרדה לקבל את בשורת האיוב על הטרגדיה הקשה השנייה שפקדה את משפחתה. "לא ידענו על שום בעיה רפואית שהייתה לו", היא סיפרה מוכת הלם לחדשות 2 באינטרנט. "מדובר באדם צעיר, מלא מרץ ושמחת חיים. אתמול הם חגגו את הולדת הבן, והבוקר מצאו אותו מת".

המוות הכה פתאום

האירוע העצוב התרחש אתמול בשעות הבוקר בבית מגורים ברחוב הרב חסדא בעיר. בעוד בני המשפחה מתכוננים לטקס ברית המילה לרך הנולד. הרוש התמוטט לפתע ונפל ללא כל סיבה נראית לעין. בני המשפחה הזעיקו את כוחות ההצלה, שביצעו בו ניסיונות החייאה ממושכים, אולם אלה לא צלחו ורופא מד"א נאלץ לקבוע את מותו במקום.

"הגענו לבית ומצאנו אותו מחוסר הכרה, שוכב ללא דופק וללא נשימה", סיפרו לחדשות 2 באינטרנט חובשי "איחוד הצלה-דרום". "ביצענו בו החייאה במשך כ-40דקות, אך ללא הצלחה, ובסופה נקבע מותו של הצעיר".

ממשטרת אשדוד נמסר כי אין חשד לפלילים. לא ידוע על בעיות לב או בעיות רפואיות אחרות מהן סבל הצעיר בעבר, וגופתו לא תועבר לנתיחה שלאחר המוות בשל התנגדות המשפחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת