האב שמת לפני הברית של בנו: בן-דודה של טלי עטר

בשיאן של ההכנות לחגיגת הולדת בנו של אופיר הרוש, התמוטט האב הצעיר ומת במפתיע. אופיר הוא בן-דודה של האישה שנדקרה על-ידי שכנתה באשדוד ומתה עם העובר שנשאה ברחמה, ובני המשפחה מתקשים לעכל את הטרגדיה הכפולה: "אתמול הוא חגג, היום מצאו אותו מת"

הטרגדיה שהתרחשה היום באשדוד, עם מותו הפתאומי של צעיר בן 23 רגע לפני טקס ברית המילה של בנו התינוק - מקבלת מימדים קשים הרבה יותר עם התרתם לפרסום של פרטיו האישיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הצעיר שהלך לעולמו הוא אופיר הרוש, בן דודה של טלי עטר ז"ל - שנרצחה לפני כשנה בידי שכנתה, מזל בר-אושר. רק אתמול הוחמר הסדר הטיעון עם הרוצחת, והיא הורשעה גם ברצח התינוק שנשאה עטר ברחמה בעת שדקרה אותה למוות.

דבורה אמזלג, אחותה של טלי עטר, נחרדה לקבל היום את בשורת האיוב על הטרגדיה הקשה השנייה שפקדה את משפחתה. "לא ידענו על שום בעיה רפואית שהייתה לו", היא סיפרה מוכת הלם לחדשות 2 באינטרנט. "מדובר באדם צעיר, מלא מרץ ושמחת חיים. אתמול הם חגגו את הולדת הבן, והבוקר מצאו אותו מת".

טקס ברית המילה יידחה בשל הנסיבות הטרגיות, וייערך אחרי תום הלווייתו של אביו שנערכת בבית העלמין באשדוד. כבר כעת, לנוכח האסון, הוחלט לקרוא לילד אופיר על שם אביו, זאת בהנחייתו של הרב עובדיה יוסף.

המוות הכה פתאום

האירוע העצוב התרחש הבוקר בבית מגורים ברחוב הרב חסדא בעיר. בעוד בני המשפחה מתכוננים לטקס ברית המילה לרך הנולד. הרוש התמוטט לפתע ונפל ללא כל סיבה נראית לעין. בני המשפחה הזעיקו את כוחות ההצלה, שביצעו בו ניסיונות החייאה ממושכים, אולם אלה לא צלחו ורופא מד"א נאלץ לקבוע את מותו במקום.

"הגענו לבית ומצאנו אותו מחוסר הכרה, שוכב ללא דופק וללא נשימה", סיפרו לחדשות 2 באינטרנט חובשי "איחוד הצלה-דרום". "ביצענו בו החייאה במשך כ-40דקות, אך ללא הצלחה, ובסופה נקבע מותו של הצעיר".

ממשטרת אשדוד נמסר כי אין חשד לפלילים. לא ידוע על בעיות לב או בעיות רפואיות אחרות מהן סבל הצעיר בעבר, וגופתו לא תועבר לנתיחה שלאחר המוות בשל התנגדות המשפחה.