אסון במקום חגיגה: בן 23 התמוטט ומת דקות לפני ברית המילה לבנו

טרגדיה באשדוד: צעיר בן 23 ללא כל בעיות רפואיות, שהיה אמור לחגוג היום את טקס ברית המילה לבנו, התמוטט במפתיע בביתו. צוותי ההצלה שהוזעקו למקום ביצעו בו החייאה ממושכת אולם נאלצו לקבוע את מותו במקום. בהנחיית הרב עובדיה ייקרא התינוק על שם אביו שנפטר

ניידת משטרה וסקרנים ליד הבית, היום

טרגדיה באשדוד: צעיר כבן 23 התמוטט ומת בביתו - דקות ספורות לפני טקס ברית המילה של בנו התינוק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע העצוב התרחש הבוקר בבית מגורים ברחוב הרב חסדא בעיר. בעוד בני המשפחה מתכוננים לטקס ברית המילה לרך הנולד. אביו, צעיר בשנות ה-20 לחייו, התמוטט לפתע ונפל ללא כל סיבה נראית לעין. בני המשפחה הזעיקו את כוחות ההצלה, שביצעו בו ניסיונות החייאה ממושכים, אולם אלה לא צלחו ורופא מד"א נאלץ לקבוע את מותו במקום.

"הגענו לבית ומצאנו אותו מחוסר הכרה, שוכב ללא דופק וללא נשימה", סיפרו לחדשות 2 באינטרנט חובשי "איחוד הצלה-דרום". "ביצענו בו החייאה במשך כ-40דקות, אך ללא הצלחה, ובסופה נקבע מותו של הצעיר".

הילד ייקרא על שם אביו שנפטר

משפחתו וחבריו של האב הצעיר המומים לנוכח המוות הפתאומי, בעיקר משום שהיום הוא היה אמור לחגוג את ברית המילה לתינוק שנולד לו. בעקבות האירוע הטרגי התכנסה המשפחה בבית הוריו של הצעיר בירושלים, באווירה קשה ביותר. בשעה 15:00 תיערך הלוויתו של האב בבית העלמין באשדוד. בהנחיית הרב עובדיה יוסף, לאחר הלוויתו של האב - ייקרא הילד על שמו.

ממשטרת אשדוד נמסר כי אין חשד לפלילים. לא ידוע על בעיות לב או בעיות רפואיות אחרות מהן סבל הצעיר בעבר, וגופתו לא תועבר לנתיחה שלאחר המוות בשל התנגדות המשפחה.