תיעוד: הדקות לאחר התאונה הקטלנית בחיפה

בשבת לפנות בוקר יצאו ארבעה חברים מעכו לנסיעה לכיוון חיפה, נסיעה שהפכה לנסיעתם האחרונה לאחר שהתנגשו בעוצמה בקיר של בית הספר הטכני, רכבם עלה באש והם נהרגו במקום. יממה לאחר התאונה נחשף קטע וידאו בו נראים כוחות הכיבוי וההצלה הגדולים שהגיעו למקום, דקות ספורות לאחר התאונה

בקטע וידאו שהגיע לידי חדשות 2 באינטרנט, נראים המראות הקשים של תאונת הדרכים הקטלנית בחיפה, בה נהרגו ארבעה צעירים תושבי עכו. שניות לאחר ההתנגשות, עוד ניתן לראות את העשן מיתמר מהמכונית שפגעה בעוצמה בקיר בית הספר הטכני, ואת הכבאים ניגשים לאוטו ומנסים לכבות את הלהבות - ללא הצלחה.

אותם כוחות של מכבי אש ומד"א שנראים בצילום הגיעו למקום דקות לאחר התאונה, ורק בסיומו של הליך חילוץ מורכב הם הצליחו להוציא את גופות ההרוגים אל מחוץ לשאריות החרוכות של הרכב. רב-פקד חיים חלפון, קצין במדור תאונות הדרכים במרחב חוף במשטרה, סיפר לחדשות 2 כי הנוסעים לא חגרו חגורות בטיחות וכי בשל מצבן הקשה של הגופות, קשה היה להשלים את הליך הזיהוי שלהן.

ארבעת ההרוגים הובאו היום למנוחות בעירם עכו. במשטרה עדיין חוקרים את נסיבות התאונה, וחושדים שהרקע הוא מהירות מופרזת ואיבוד שליטה, לצד - אולי - נהיגה בשכרות. ברכב נמצאו בקבוקי בירה ריקים, אולם בשלב זה טרם התקבלו התוצאות הסופיות מבדיקות האלכוהול שנערכו להרוגים, כך שעדיין מוקדם לקבוע את הסיבה לתאונה הקטלנית.

עדת ראייה: לא אוכל לשכוח את המראות הקשים

עדי שרמן, תושבת הקריות, הייתה עדה לרגעים שטרם ההתנגשות - וגם למראות הזוועה שהיו אחריה: "נסעתי לחיפה כשפתאום עקפה אותי מכונית BMW לבנה במהירות עצומה. עברו בסך הכל כמה דקות וכשהגעתי לאזור בית הספר הטכני, ראיתי את הרכב הזה מעוך אחרי שהוא נכנס בחומה".

שרמן יצאה ממכוניתה והתקרבה לרכב. "הסתכלתי פנימה וראיתי שאף אחד מבין הנוסעים לא זז. התקשרתי למשטרה והתרחקתי, כי התחילו להישמע פיצוצים. מה שהיה שם הוא מחזה מחריד שאני לא מעכלת ולא נראה לי שאוכל לשכוח אי פעם בחיי".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק