אשדוד: החתן שבר את הכוס, הכלה נפצעה קל ברגל

הכול התנהל כשורה בטקס הנישואים של זוג כבני 50 באשדוד - עד לרגע שבירת הכוס. החתן הנלהב ניפץ את הכוס בעוצמה ושברי זכוכית עפו לעבר רגלה של הכלה וגרמו לה לחתך עמוק. "אני לא ראיתי דבר כזה בחיים", העיד אחד המשתתפים. למרות אי הנעימות, השניים לא נתנו לפציעה להרוס את החגיגה

הכל היה שגרתי עד רגע שבירת הכוס (חדשות 2)

תושבי אשדוד בני 50 לא תיארו שכך יסתיים היום השמח בחייהם. בני הזוג נאלצו לגשת הבוקר לבית החולים - מיד לאחר חתונתם. 

השניים נישאו במשרדי הרבנות הראשית באשדוד ובישורת האחרונה, רגע שבירת הכוס, קרה משהו בלתי צפוי שקלקל מעט את החגיגה. לאחר שהחתן הצהיר: "אם אשכחך ירושלים תישכח ימיני", הוא דרך על הכוס בעוצמה וניפץ אותה לרסיסים.

אחד משברי הזכוכית, כך פורסם ב"קול הספרדי", עף לעבר רגלה של הכלה וגרם לה לחתך עמוק. "אני לא ראיתי כזה דבר בחיים שלי", סיפר מאיר בן סימון, דובר המועצה הדתית באשדוד, "ראיתי פתאום שלולית שלא זיהיתי בהתחלה ואתה לא מבין מאיפה זה מגיע, פתאום אנחנו קולטים שזה דם".

למקום הוזעקו חובשי מד"א שהעניקו לה טיפול ואז פינו אותה לבית החולים. למרות אי הנעימות, לא נתנו השניים לאירוע לקלקל את החגיגה. "הם יצאו שמחים", מדגיש בן סימון ששלח אותם עם ברכה לדרכם החדשה. "ציטטתי להם את הכתובה 'אין כתובה ללא תגרה', שיהיה איזה משהו קטן, שמכאן הכל יהיה טוב", הוא מסכם את החוויה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת