בן 70 נהרג בנפילה מצוק בחוף הים

טרגדיה בחוף גבעת אולגה: גבר כבן 70 צנח אל מותו ממצוק בגובה כ-10 מטרים. האיש ככל הנראה טייל במקום ומעד מסיבה שאינה ברורה אל החוף שתחתיו. הפרמדיקים של מד"א נאלצו להגיע למקום ברכב שטח, ובסיום מאמצי ההחייאה - קבעו את מותו במקום

טרגדיה בחוף גבעת אולגה. צילום ארכיון (AP)

טרגדיה בחוף גבעת אולגה: גבר כבן 70 נהרג בנפילה ממצוק בגובה 10 מטרים. צוות מד"א-שרון שהוזעק למקום ניסה לבצע בו פעולות החייאה, אך רופא מד"א נאלץ לקבוע את מותו במקום. המשטרה פתחה בחקירה.
 
מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי האיש טייל בחוף הבלתי מוכרז בשעות אחר הצהריים והשקיף על הנוף. בשלב מסויים, ומסיבה שאינה ברורה בשלב זה, מעד האיש ונפל מהמצוק בגובה של כ-10 מטרים אל החוף.

אזרחים שטיילו במקום הבחינו באיש כשהוא מחוסר הכרה על החול, והזעיקו את כוחות ההצלה. צוות מד"א-שרון שהוזעק למקום נאלץ להשתמש ברכב שטח כדי להגיע אל האיש.

"קיבלנו דיווח על אדם כבן 70 שמוטל לרגלי המצוק בגבעת אולגה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט דובר מד"א-שרון, אדי ורשילובסקי. "צוות פרמדיקים יצא לשם עם רכב שטח ומצאו את הגבר שרוע במורד המצוק שגובהו כעשרה מטרים, כשהוא סובל מפגיעת ראש, ללא דופק וללא נשימה. הצוות ביצע בו פעולות החייאה מתקדמות, שלצערנו בסופן נקבע מותו במקום".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת