מצבו של בן ה-4 שטבע עדיין קשה

יומיים אחרי שטבע בבריכה בקיבוץ רמת רחל, מוסיף מצבו של ליאם פאר להיות קשה מאוד. הרופאים אמנם הצליחו לייצב במעט את מצבו, אך הוא עדיין מוגדר קשה עד קשה מאוד. בבית החולים ממשיכים הרופאים להילחם על חייו של הילד. אביו: "רק שיתעורר ויגיד לי שהוא אוהב אותי"

גם הבוקר מוסיף להיות קשה מצבו של ליאם פאר, הילד בן הארבע שטבע שלשום בבריכה בקיבוץ רמת רחל שבירושלים. גורמים בבית החולים "שערי צדק" אמרו הבוקר לחדשות 2 באינטרנט כי הרופאים ממשיכים להיאבק על חייו של ליאם והצליחו לייצב את מצבו במעט. אולם, מצבו עדיין מוגדר קשה מאוד.

כבר קרוב ליומיים, הוריו של ליאם לא עוזבים את מחלקת הטיפול הנמרץ בבית החולים שערי צדק. שלשום יצאו ליאם, אמו מירי ואחיו מחולון להעביר את החג בבית חברים בקיבוץ רמת רחל. הם הלכו לבריכה בקיבוץ, כשלפתע, מסיבה שאינה ברורה, הגיע ליאם לאזור המסוכן של המים העמוקים. זמן קצר לאחר מכן, הבחינה אמו שהוא צף על המים מבלי לזוז.

"רק שיגיד לי 'אבא אני אוהב אותך'"

האב רועי, שנשאר בבית, זוכר את המילים האחרונות שאמר לו בנו הקטן. "הוא אמר לי: 'אבא, אני אוהב אותך' לפני שהוא הלך למים. אני רוצה שהוא יתעורר ויגיד לי 'אבא אני אוהב אותך'", שיחזר אתמול רועי בשיחה עם חדשות 2. "הוא היה ילד כזה טוב, חולה על המים. אוהב לעזור לכולם. תתפללו, תתפללו".

מיד לאחר האירוע נסגרה הבריכה. המשטרה פתחה בחקירה ואף גבתה עדות מאמו של ליאם. בחקירה טענו המצילים כי הזהירו את אמו של ליאם וביקשו ממנה להשגיח עליו, אך חקירתם תימשך בחשד לרשלנות.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק