אביו של בן ה-4 שטבע בבריכה: "שליאם יתעורר - ויגיד לי שהוא אוהב אותי"

מצבו של ליאם פאר בן ה-4, שטבע אתמול בבריכה בקיבוץ רמת רחל, עדיין קשה מאוד. אביו רועי, מפנה היום אצבע מאשימה כלפי המצילים בבריכה, ומשחזר את השיחה האחרונה עם בנו, דקות לפני האסון: "הוא אמר לי שהוא אוהב אותי. אני רוצה שיתעורר ושיגיד לי שהוא אוהב אותי"

יותר מ-24 שעות הוריו של הילד ליאם פאר לא עוזבים את מחלקת הטיפול הנמרץ בבית החולים שערי צדק. אתמול יצאו ליאם בן ה-4, אמו מירי ואחיו מחולון להעביר את החג בבית חברים בקיבוץ רמת רחל. הם הלכו לבריכה בקיבוץ, כשלפתע, מסיבה שאינה ברורה, הגיע ליאם לאזור המסוכן של המים העמוקים. זמן קצר לאחר מכן, הבחינה אמו שהוא צף על המים מבלי לזוז.

גם הערב, מצבו של ליאם מוגדר קשה מאוד, והרופאים ממשיכים להיאבק על חייו. האב רועי, שנשאר בבית, זוכר את המילים האחרונות שאמר לו בנו הקטן. "הוא אמר לי: 'אבא, אני אוהב אותך' לפני שהוא הלך למים. אני רוצה שהוא יתעורר ויגיד לי 'אבא אני אוהב אותך'", משחזר היום רועי בשיחה עם חדשות 2. "הוא היה ילד כזה טוב, חולה על המים. אוהב לעזור לכולם. תתפללו, תתפללו".

מיד לאחר האירוע נסגרה הבריכה. המשטרה פתחה בחקירה ואף גבתה עדות מאמו של ליאם. בחקירה טענו המצילים כי הזהירו את אמו של ליאם וביקשו ממנה להשגיח עליו, אך חקירתם תימשך בחשד לרשלנות.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק