"אשתי סובבה את הראש - וליאם לא היה שם"

הוריו של ליאם פאר בן ה-4 מתפללים לשלומו, לאחר שטבע אתמול בבריכה בקיבוץ רמת רחל ומצבו עדיין מוגדר קשה. אביו של הפעוט סיפר הבוקר על רגעי החרדה: "אשתי סובבה את הראש והוא לא היה שם, היא רצה לכיוון והדבר היחיד שהיא ראתה זה שהוציאו אותו מהמים ומבצעים בו החייאה". בבית החולים שערי צדק נלחמים הרופאים על חייו

הרופאים נאבקים הבוקר על חייו של ליאם פאר בן הארבע, המאושפז בבית החולים שערי צדק בירושלים במצב קשה מאז שטבע אתמול בבריכה בקיבוץ רמת רחל. אביו, רועי פאר, אומר: "אנחנו מחכים לראות מה קורה ומתפללים חזק".

"ליאם כרגע מונשם ומורדם, המצב שלו יציב", סיפר האב בראיון לתכנית הבוקר של קשת "יום חדש". "זה עוד מוקדם לדעת מה קורה איתו, עוד כמה שעות נדע אם ניתן לעשות לו בדיקת סי.טי".

על האירוע סיפר האב: "אשתי הייתה שם עם שני הילדים. לפי מה שהבנתי, הוא היה באזור של המשחקים וברגע שהיא ראתה שהוא לא ליד הבריכה היא הלכה לבן הגדול שלנו. אחרי כמה שניות היא סובבה את הראש והוא לא היה שם, היא רצה לכיוון והדבר היחיד שהיא ראתה שהוציאו אותו מהמים ומבצעים בו פעולות החייאה".

מבית החולים שערי צדק נמסר הבוקר לחדשות 2 באינטרנט כי "מצבו של הילד מוסיף להיות קשה. הצוות הרפואי נלחם על חייו. בבית החולים עושים הכל על מנת לייצב את מצבו".

מנהל הבריכה: "אין פה רשלנות"

אתמול עוכבו לחקירה מנהלת הבריכה ושני המצילים, ששוחררו לאחר חקירה. הבריכה נסגרה לרחצה ונפתחה חקירה בחשד לרשלנות במשטרת ירושלים. מנגד, טען אתמול מנהל הבריכה אילן בלולו כי לא מדובר ברשלנות: "במקרה הזה ילד בן ארבע לבריכה של המבוגרים והמציל הוציא אותו ואמר לו לשים מצופים. כשזה קרה בפעם השנייה, כשהאם עומדת שם עם הגב מופנה לבריכה, אז אין פה שום רשלנות".

מנהל הבריכה הוסיף: "זהו אירוע עצוב מאוד, ואני חלילה לא רוצה להאשים את ההורים, אבל המשטרה צריכה לחקור את הנושא הזה. מי שהחזיר לילד את הדופק היא דווקא המצילה העובדת במקום".

המשטרה מתכוונת לגבות עדות גם ממירי פאר, אמו של הפעוט שטבע, אולם בשלב זה מאפשרים לה להיות לצידו של בנה ומשפחתה בבית החולים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת