אשדוד: פצוע קשה בתאונה שנגרמה ע"י שיכור

גבר בשנות ה-70 לחייו נפצע היום קשה בתאונת דרכים באשדוד, לאחר שרכב ובו נהג שיכור סטה מנתיבו והתנגש במכונית בה נסע. מבדיקה לאחר האירוע מתברר כי הנהג הפוגע אינו מחזיק ברישיון בתוקף כבר 11 שנה וכי רמת האלכוהול בגופו הייתה פי 6 מהמותר

זירת התאונה באשדוד, היום (אשדודנט)

תאונה שהיה ניתן למנוע? תושב אשדוד נפצע בצהריים קשה בתאונת דרכים, לאחר שרכב נהוג בידי גבר תחת השפעת אלכוהול וללא רישיון נהיגה סטה מנתיבו והתנגש בו בעוצמה. באתר "אשדודנט" דווח כי שוטרי סיור עצרו את נוסעי הרכב הפוגע זמן קצר לפני התאונה, אך ככל הנראה הם הצליחו להימלט.

תאונת הדרכים התרחשה בשעות הצהריים בצומת קיבוץ גלויות בעיר. על פי החשד, נהג שיכור סטה מנתיבו, עלה על אי תנועה ופגע ברכב שהגיע בנתיב הנגדי. בתאונה נפצע קשה אדם בשנות ה-70 לחייו. הוא פונה לבית החולים קפלן ברחובות. הנהג הפוגע לא נפצע כלל באירוע.

בוחני התנועה והשוטרים שהוזעקו למקום ערכו בדיקת אלכוהול לנהג, בה התברר כי רמת האלכוהול בדמו היא פי 6 מהרמה המותרת. ואם זה לא מספיק, זמן קצר לאחר מכן התברר כי רישיון הנהיגה שלו לא בתוקף ב-11 השנים האחרונות.

"הנוסעים היו שתויים לחלוטין"

"הנהג כלל לא זכר שנהג ברכב", אמר אחד מעדי הראייה במקום. לדבריו, ברכב הפוגע ישבו שני נוסעים שהיו שתויים לחלוטין.

מעדויות שהגיעו ל"אשדודנט" בעקבות התאונה מתברר שהרכב נעצר לבדיקה זמן קצר לפני התאונה על ידי שוטר סיור. לאחר שהתעורר חשד לשיכרות בקרב יושביו, הם הובאו למשרדי התנועה בעיר. על פי החשד, נהג הרכב נכנס לחקירה במשרדי היחידה כשהוא משאיר את מפתחות הרכב בתוך המכונית, ואז אחד מיושבי הרכב נסע מן המקום. זמן קצר אחר כך, התקבלה הקריאה על התאונה הקשה.

ממשטרת התנועה נמסר לאחר האירוע: "נהג הרכב נבדק ונמצא בדמו רמה גבוהה של אלכוהול. שאר פרטי המקרה נחקרים".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק