ציפי איבדה את בנה - ואת ומאור עיניה

ציפי בללי הפכה לעיוורת לאחר שבנה האהוב שם קץ לחייו. כנגד כל הסיכויים היא החליטה לעבור ניתוח מורכב, ייחודי וחדשני שעשוי להחזיר לה את הראייה. "אולפן שישי" ליווה אותה ואת בני משפחתה במסע אל האור

סיפור על אהבה וחושך: לפני כשנה שם קץ לחייו עומרי בללי, חייל צעיר מהוד השרון, בגלל אהבה נכזבת. אמו ציפי התקשתה לעכל את הטרגדיה והאובדן - ופשוט נגמרה. היא הפסיקה כמעט לחלוטין לאכול ולישון, עד שהגוף שלה קרס והחל "לתקוף את עצמו".

"היא הגיעה לבית החולים במצב שנקרא סטיבנס ג'ונסון סינדרום, שזאת מחלה מאוד נדירה", מספרת ד"ר אירית בכר מבית החולים בילינסון ומסבירה: "הגוף יוצר נוגדנים כנגד מרכיבים בעור ובריריות של הגוף ובעיניים".

בטיפול נמרץ הצליחו להציל את חייה של ציפי, אבל העיניים כבר נפגעו ללא תקנה. מי שהייתה, כך מספרים, הגננת הכי נמרצת והכי עליזה בהוד השרון, החליטה לא לוותר ולעשות הכול כדי לראות שוב את התמונות של הבן האהוב.

בניתוח מורכב ביצעו הרופאים השתלת קרנית מלאכותית שעשויה בצורה של בורג, השתלה שמעטות כמותה נוסו עד כה, ושסיכוייה קלושים. בצל החששות, הוסרו התחבושות ואיש לא יכול היה להסתיר את ההתרגשות כשהתברר שהמסע של ציפי אל האור - הסתיים בהצלחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת