הון, שלטון וסלבס בחתונת הבן של תשובה

1,700 אורחים, חמישה מתחמים מעוצבים, הופעות של זמרים מהעולם וגם ברכה מראש הממשלה - כך החלו אלעד תשובה, בנו של איל ההון, ובחירת ליבו רוני היימן, את חייהם המשותפים. האורחים הוזמנו לחגיגה מושקעת ומפוארת ביער בן שמן, שהוסב לגן אירועים המתאים לאלפיון העליון בהשקעה של 7 מיליון שקלים

אלעד תשובה, בנו של איל ההון יצחק תשובה, נישא אמש לבחירת ליבו רוני היימן. לרגל האירוע המשמח הוסב חלק מיער בן שמן לגן אירועים ובו חמישה מתחמים לחוגגים - לא פחות מ-1,700 מוזמנים ובראשם הנשיא שמעון פרס. על התפריט היה אחראי השף אביב משה ממסעדה "מסה" ועל הבמה הופיעו דייוויד ברוזה, ריטה ופול אנקה - כל זאת בהשקעה של 7 מיליון שקל.

רוצים את כל הדיווחים והסרטונים לפני כולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

החופה של בני הזוג נערכה במעמד מצומצם יותר בירושלים, ולאחר מכן פגשו את האורחים לחתונת השנה. באירוע השתתפו אצולת האלפיון העליון בישראל, כולל בין היתר בעלי בנק הפועלים שרי אריסון, מנכ"ל בנק לאומי גליה מאור, המיליארדר חיים סבן, משה תאומים ואיש היח"צ רני רהב. גם נציגים מהפוליטיקה לא היו חסרים וכללו את שר האוצר יובל שטייניץ וראש הממשלה נתניהו, שהקליט ברכת וידאו מיוחדת לבני הזוג.

בין הידוענים הרבים שהוזמנו לחתונה, היו בין היתר עדי נוימן, אסתי גינזבורג ובן זוגה עדי קייזמן, רותם סלע ובן זוגה, ליאור סושרד, גדי סוקניק, וגם ראובן עטר - מאמן מכבי נתניה, הקבוצה אותה אוהד יצחק תשובה.

התפריט בחתונה לא היה מבייש ארוחת גורמה במסעדה וכלל פילה לברק, פילה סלמון, קבב, פטריות ממולאות בכבד ונתחי סינטה. מעבר לאוכל, האורחים נהנו ממגוון משקאות שהוגשו בכמה ברים שפוזרו ביער. התכנית האומנותית כללה את דייויד ברוזה, שפתח את החלק האמנותי, את ריטה, שנאותה להופיע תמורת סכום פעוט של 100,000 שקלים וגם פול אנקה, חברו הקרוב של תשובה, שסגר את חלק ההופעות עם מחרוזת מלהיטיו.