מי ראה את ליאורה סבגי?

ליאורה סבגי, בת 38 מאופקים, נעדרת מאז 18.5. סבגי, הנוהגת ברכב גדול המותאם לנכים, יצאה מביתה של המטפלת שלה - ומאז נעלמו עקבותיה. היודע דבר על מקום המצאה מתבקש לפנות למשטרת אופקים. אחיה: "למשטרה אין קצה חוט, חוששים לחייה"

ליאורה סבגי, נעדרת (משטרת ישראל)

משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור בחיפושיה אחר הנעדרת ליאורה סבגי. סבגי, בת 38 הינה נכה המרותקת לכיסא גלגלים ממונע ונוהגת ברכב גדול, המותאם לנכים. על פי איכון שבוצע באיתוראן ברכב, היא עשתה בו שימוש לאחרונה בעיר אופקים.

אחיה של ליאורה, גיא סבגי, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "למשטרה אין קצה חוט, אין להם שמץ של מושג, נערכו חיפושים נרחבים במהלך השבועיים האחרונים, ועכשיו אנחנו הולכים לחוקר פרטי שאולי יצליח לסייע לנו. "אני לא אופטימי, תחושת הבטן שלי היא לא טובה אבל יש בי את כל התקווה שאולי בכל זאת נצליח למצוא אותה בראיה ושלמה".

"האיתוראן שלה נקלט בפעם האחרונה באותו היום בו היא נעלמה באזור אופקים ומאז נעלמו עקבותיה", סיפר סבגי, "הטלפון הנייד שלה נמצא שלושה ימים לאחר היעדרותה, זרוק בסמוך לביתה של המטפלת שלה, שם נראתה בפעם האחרונה".

מהמשטרה נמסר כי כל היודע דבר העשוי לסייע באיתורה מתבקש לפנות לתחנת אופקים, ליומן או לחקירות, בטלפון 08-9928222 או למוקד 100 בכל תחנות המשטרה בארץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק