כלב הושאר ברכב סגור - ומת מחנק

עוברי אורח מודאגים בנתניה הזעיקו את המשטרה לאחר שראו כלב גוסס ברכב שהושאר נעול וסגור. למרות ההפצרות נציגי המשטרה לא מיהרו להגיע וכעבור זמן מה מת הכלב מחנק והתייבשות. העירייה: אין לנו סמכות לפרוץ לרכב

הכלב הושאר ברכב עד שמת (תנו לחיות לחיות)

מקרה מוות מזעזע של כלב בנתניה: כלב מסוג בוקסר שהושאר היום ברכב סגור במרכז קניות בנתניה, מת מהתייבשות וחנק. עוברים ושבים שראו את הכלב גוסס מיהרו להזעיק את המשטרה, שלא מיהרה להגיע.

נציגי ארגון "תנו לחיות לחיות" טוענים כי הכלב הושאר ברכב מסוג סובארו בחניון מרכז יכין בנתניה, כשהוא סגור לגמרי. אנשים שהיו באזור והבחינו בכלב המסכן מיהרו לפנות למשטרה ולעירייה, אך התשובה שקיבלו מנציגי מוקד 100 "אבל זה לא בן אדם, אז זה לא דחוף".

"40 דקות הייתי עם המשטרה בטלפון וכלום לא עזר", כתבה בדף הפייסבוק של הארגון אחת מאלו שהיו במקום. "מוקד 100 אמרו שהם אמורים להעביר זאת למשטרת נתניה, וכך העבירו אותנו מאחד לשני והמודיעה איתנו בטלפון כל הזמן הזה והכלב גוסס".

לדבריה, רק לאחר שעה הצליחו לפתוח את דלת הרב, אך כבר היה מאוחר מידי. הכלב נמצא מת בין המושבים, ולאחר שהגיע בעליו עצרו אותו נציגי המשטרה.

דוברת העירייה מסרה לחדשות 2 באינטרנט, כי "המוקד העירוני הפעיל את המערכת המקצועית לרבות השירות הווטרינרי שהגיע למקום תוך פרק זמן סביר. לעובדי העירייה אין סמכות לפרוץ לרכב פרטי לפיכך הטיפול הועבר למשטרה".

דובר מרחב שרון במשטרה מסר בתגובה: "התקבלה תלונה לפיה כלב נמצא ברכב נעול. שוטרים שהגיעו למקום מצאו את הכלב כשהוא ללא רוח חיים. כנגד החשודים שהשאירו את הכלב ברכב נפתחה חקירה".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק