סיוט ברכבת הרים בחיפה: 4 ילדים נפצעו

תלמידים מהגליל שהגיעו ל"לונה גרנד" בחיפה לא חלמו שכך יסתיים יום הכיף. במהלך הנסיעה ברכבת ההרים התפרקו הדלתות. 4 מהילדים נזקקו לטיפול רפואי ופונו לבית החולים במצב קל. "הגג עף לנו מעל הראש וילדים צעקו ובכו", סיפרה בהתרגשות אחת מהם. מ"הלונה גרנד" נמסר בתגובה: "מדובר באירוע חריג. נבדוק את נסיבות התאונה"

ילדים שנפגעו ברכבת ההרים (דוברות מרכז רפואי כרמל)

יום הכיף הפך לסיוט: ארבעה ילדים בני 7-8 מהכפר כבול בגליל נפצעו היום קל לאחר שנפלו מרכבת הרים ב"לונה גרנד" בחיפה.

"היינו אחרי ארוחת בוקר ותכננו להתחיל את היום בכיף, בבילוי של הילדים בפארק השעשועים בלונה גרנד בחיפה", סיפר יוסף רחמן, אחראי ורכז הטיולים של בית הספר.

אחת מקבוצות הילדים עלתה למתקן רכבת ההרים. 18 ילדים מילאו את קרונות הרכבת ויצאו לסיבוב. "ישבנו ברכבת וכנראה שהדלתות לא היו סגורות", שחזרה בביה"ח הילדה וויאיד בת ה-8, שנפצעה ברכבת.

"רוב החתכים נגרמו מזכוכיות"

"הסיבוב הראשון של הרכבת היה בסדר, אבל כשהתחיל הסיבוב השני הדלתות של הרכבת התחילו להתפרק והגג עף לנו מעל הראש והתחילו צעקות ובכי של כל הילדים ברכבת", הוסיפה.

בסך הכל הגיעו לחדר המיון של בית החולים כרמל בחיפה ארבעה ילדים לקבלת טיפול, זאת לאחר שחלק מהם שנפצעו סירבו להתפנות, נשארו במתחם הפארק וחיכו להורים שלהם.

"רוב הילדים נפגעו מחבלות בראש, חבלות בחזה ובגפיים מכות יבשות וחתכים", הסביר ד"ר דניאל בן דוב מחדר המיון בבית החולים. "רוב החתכים הם מזכוכיות שכנראה התנפצו מדלתות הרכבת הרים".

"מדובר במקרה חריג", הדגישה אביבה אלון, מנהלת "הלונה גרנד". "העיקר שהילדים חולצו בשלום וממה שהבחנו נראה כי הם סבלו בעיקר מחרדה". בעקבות האירוע הוחלט להפסיק את הפעילות ב"לונה גרנד" עד שיתבררו נסיבות המקרה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק