צפו: אופנוען צולל לתוך בריכת המים ב"הבימה"

קיצור הדרך הסתיים במבוי סתום ורטוב. רוכב קטנוע ניסה כנראה לחתוך את הרמזור האדום בצומת ונכנס לתוך מתחם כיכר הבימה ששופץ לא מכבר. עד מהרה רכב הצעיר הישר לתוך בריכת המים החדשה. עו"ד עפר שחל, יו"ר חברת אחוזות החוף: "במזל לא נגרם נזק. בפעם הבאה נדווח לרשויות". צפו בתיעוד המקרה

לפני כמה לילות בשעה 1:45, החליט רוכב קטנוע לקצר לעצמו את הדרך ליעד ולחצות את מתחם התרבות של תיאטרון הבימה בתל אביב. עד מהרה הוא מצא את עצמו נופל ישירות לתוך בריכת המפלים החדשה שהוקמה במקום. המקרה המוזר תועד במצלמות האבטחה של חברת "אחוזות החוף" המנהלת את המתחם.

רוצים לקבל עדכון בכל פעם שיש כזה סרטון? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

האופנוען לא הוכיח יכולת ניווט מוצלחת כשרואים אותו נכנס למתחם כיכר התרבות ששופץ לא מכבר, ופשוט נכנס הישר לתוך בריכת המים. שומר המתחם שסייר במקום יחד עם עובר אורח מיהרו להגיש עזרה ולסייע לבחור לצאת מהבריכה. על פי עדותו של אחד מהם, הצעיר נראה היה שיכור, הוציא את האופנוע בעזרת חבר שהזעיק למקום ועזב את המקום במהירות מבלי להגיד תודה.

עו"ד עפר שחל, יו"ר חברת "אחוזות החוף" סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "לפי הערכתנו, רוכב הקטנוע שכנראה היה שיכור רצה לחתוך את הרמזור האדום שבצומת, לא שם לב לדרך וצלל לתוך בריכת המים הרדודים בכיכר. הפעם לא העברנו למשטרה והיינו סלחנים, אבל במקרים הבאים אנחנו נעביר את זה לרשויות. אי אפשר להתייחס לזה בשוויון נפש, זה גובל בוונדליזם. כולם צריכים לדעת שכל החניונים שלנו מרושתים במצלמות אבטחה והם יעזרו לנו לאכוף התנהגות חוקית ומסודרת".