האוצר: "עדיין לא יודעים מה הרופאים רוצים"

"אנחנו לא מבינים למה הם מזלזלים בהצעות וגוררים רגליים", כך אומר הערב אילן לוין, הממונה על השכר באוצר, ותוקף את הסתדרות הרופאים. בריאיון בתכנית "פגוש את העיתונות" אמר לוין: "הרופאים משתכרים לא פחות מרבני ערים"

כבר שבועות ארוכים שמתנהל, או לא מתנהל, משא ומתן בין הרופאים למשרד האוצר - ללא תוצאות. "עד היום אנחנו לא יודעים בדיוק מה הרופאים רוצים", אומר הערב אילן לוין, הממונה על השכר באוצר, בתכנית "פגוש את העיתונות".

"אנחנו יושבים עם הרופאים כמעט כל יום עד השעות המאוחרות. אנחנו לא מבינים למה הם מזלזלים בהצעה להעביר את המתמחים ל-18 שעות במקום 26 שעות למשמרת. לצערנו התוצאה של כל זה היא גרירת רגליים", האשים לוין.

הממונה על השכר באוצר הוסיף כי, "לעשות הסכם שכר של תוספת 50% זה לפרק את השירות הציבורי". כשנשאל על תוספת השכר האדירה שקיבלו חלק מרבני הערים השבוע לעומת הסירוב להעלות את שכר הרופאים השיב: "הרופאים משתכרים לא פחות מרבני ערים.מדובר רק בשישה רבנים שקיבלו את תוספת השכר. הרופאים המומחים משתכרים יפה, גם אם זה מקליניקה פרטית".

"הרופאים צריכים לעבוד עם שעון נוכחות", סיכם לוין. "אי אפשר לנהל מערכת בלי אמצעי ניהול ובקרה, זה לא קשור לאמון. זה אמצעי מינימלי לפיקוח".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק