בן 13 נהרג בתאונה בנגב, אמו נפצעה

תאונת דרכים קטלנית ליד בני נצרים שבנגב גבתה הערב את חייו של נער בן 13. צוות מד"א-נגב שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותו של הנער במקום והחל לטפל בשני פצועים נוספים - אימו של הנער שנפצעה בינוני וצעיר נוסף שנפצע באורח קשה. בבית החולים מצבם השתפר וכעת מוגדר קל. נסיבות התאונה נבדקות

זירת התאונה, הלילה בנגב (חדשות 2)

הקטל בדרכים נמשך: נער בן 13 נהרג ושני בני אדם נוספים נפצעו קל בתאונת דרכים קטלנית סמוך לצומת בני נצרים שבאזור הנגב. הפצועים הנוספים הם אימו של הנער וצעיר נוסף.

עם קבלת הדיווח על האירוע הוזעקו למקום צוותים של מד"א-נגב, אך רופא נאלץ לקבוע את מותו של הנער במקום. במשך דקות ארוכות נלחמו הפרמדיקים לייצב את מצבם של שני הפצועים הנוספים, ולבסוף פינו אותם לקבלת טיפול בבית החולים.

"מדובר בהתנגשות בין ג'יפ לבין רכב פרטי, אך לא ברור עדיין מי התנגש במי", סיפר דובר מד"א-נגב חנן דגון בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "הצוותים שלנו מיהרו להעניק סיוע רפואי בשטח", הוסיף.

הפצוע באורח קשה פונה לבית החולים "סורוקה" בבאר שבע באמצעות מסוק, כשהוא סובל מפגיעת ראש. הפצוע בינוני פונה לבית החולים באמצעות אמבולנס. בבית החולים "סורוקה" השתפר מצבם של שני הפצועים, וכעת הוא מוגדר קל. בוחני תנועה של המשטרה פתחו בחקירת הנסיבות לתאונה.

מחקירה ראשונית של נסיבות התאונה עולה כי הרכב הפרטי, בו נהגה אימו של הנער, סטה ממסלול מסיבה לא ברורה והתנגש בהאמר הצבאי, בו היה הצעיר, שהחנה בשולי הדרך. עם זאת, עדיין לא ידוע מה הייתה הסיבה לסטייה הפתאומית של הרכב.

הפעוטה שאיבדה את הוריה שבה הביתה

רק אתמול, שבועיים לאחר תאונת הדרכים הקטלנית בערבה, שבה נספו הוריה, אחיה וסבה, שוחררה עפרי שוורץ בת השנה וחצי מבית החולים "סורוקה" בבאר שבע. עפרי הקטנה עברה להתגורר בבית סבתה בחיפה ותיקלט בגן חדש.

מצבה של הפעוטה, שנפצעה אנושות כאשר מכונית המשפחה התנגשה באוטובוס, השתפר בימים האחרונים והיא אף מצליחה לעמוד בכוחות עצמה. בני המשפחה לא עזבו את מיטתה מאז התאונה והתרגשות גדולה נרשמה בעקבות ההתאוששות המהירה של הפעוטה שהרופאים נלחמו על חייה.

בני משפחת שוורץ עשו את דרכם לפני כשבועיים לאשדוד, שם הייתה אמורה להיערך חגיגת בריתה לבתה הטרייה של אחותו של אבי המשפחה, ארז. האם, שרית, נהגה ברכב – כשליד קיבוץ גרופית היא הסיטה לרגע את מבטה, ואז התנגשה חזיתית באוטובוס שנסע בכיוון הנגדי. שני ההורים נהרגו יחד עם בנם הבכור, עמית בן הארבע, ואביו של ארז – סלומון בן ה-66.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת