רשימת מצלמות המהירות החדשות בכבישים

בימים אלה מוצבות מצלמות המהירות הדיגיטליות הראשונות שלא ניתנות לגילוי על ידי רדאר. אחרי הפעלתן באזור חדרה וואדי ערה, ייפרסו המערכות שאמורות להילחם באזורים נוספים ברחבי הארץ - כך מפרסם מוסף "ממון" של "ידיעות אחרונות". אז איפה מומלץ להוריד את הרגל מהגז? כאן הרשימה

לידיעת הנהגים: מצלמות מהירות חדשות (חדשות 2)

לידיעת הנהגים: מצלמות המהירות הדיגיטליות החדשות, שלא ניתנות לגילוי באמצעות רדאר, יופעלו בקרוב בכביש 4 באזור חדרה ובכביש 65 באזור ואדי ערה - כך חושף הבוקר מוסף "ממון" של ידיעות אחרונות.

בימים אלה מוצבות 14 המצלמות הדיגיטליות הראשונות שמודדות את מהירות כלי הרכב באמצעות פסי דריכה על הכביש, ונועדו לאכוף את החוק - ולאתר עבירות תנועה, כגון מהירות מופרזת ונסיעה באור אדום. עם זאת, רק ביולי הקרוב יתחילו המצלמות להפיק דוחות אמת, שיישלחו לבתי הנהגים עד 72 שעות מרגע ביצוע העבירה.

לאחר הצבתן בכביש 4 ובכביש 65 יופעלו מצלמות רמזור גם באזורים נוספים ברחבי הארץ:

באזור תל אביב: צומת מורשה, כביש 4 וכביש 5 לכיוון צפון. צומת השבעה, כביש 4 וכביש 44 לכיוון מערב.

באזור אשקלון-קריית גת: בצומת פלוגות, בכביש 35 וכביש 40 לכיוון צפון. בצומת גבעתי, בכביש 35 וכביש 232 לכיוון מערב.

באזור הצפון: צומת אחיהוד, כביש 85 וכביש 70 לכיוון מזרח. צומת אבליים, כביש 70 וכביש 781 לכיוון דרום. צומת חנה, כביש 65 וכביש 652 לכיוון מערב.

הפרויקט יכלול בסופו של דבר 300 מצלמות דיגיטליות שיעבירו מיידית את תמונות העבריינים למוקד מיוחד שפועל כבר בהר חוצבים בירושלים. עלות המיזם נאמדת כ-1.2 מיליארד שקלים. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת