עפרי היתומה שוחררה מבית החולים לבית של סבתא

בבית החולים סורוקה מתקשים להסתיר את ההתרגשות. היום, שבועיים לאחר שאיבדה את משפחתה בתאונה הנוראית בכביש הערבה ונפצעה באורח אנוש, שוחררה עפרי שוורץ בת השנה וחצי מבית החולים. הפעוטה, שהצליחה להדהים את צוות הרופאים, כבר הולכת בכוחות עצמה ותעבור להתגורר עם בני המשפחה שנותרו לה בחיפה

שבועיים לאחר תאונת הדרכים הקטלנית בערבה, בה נספו הוריה, אחיה וסבה, שוחררה הבוקר עפרי שוורץ בת השנה וחצי מבית החולים "סורוקה" בבאר שבע. עפרי הקטנה תעבור להתגורר בבית סבתה בחיפה ותיקלט בגן חדש.

מצבה של הפעוטה, שנפצעה אנושות כאשר מכונית המשפחה התנגשה באוטובוס, השתפר בימים האחרונים והיא אף מצליחה לעמוד בכוחות עצמה. בני המשפחה לא עזבו את מיטתה מאז התאונה והתרגשות גדולה נרשמה בעקבות ההתאוששות המהירה של הפעוטה שהרופאים נלחמו על חייה.

בני משפחת שוורץ עשו את דרכם לפני כשבועיים לאשדוד, שם הייתה אמורה להיערך חגיגת בריתה לבתה הטרייה של אחותו של אבי המשפחה, ארז. האם, שרית, נהגה ברכב – כשליד קיבוץ גרופית היא הסיטה לרגע את מבטה, ואז התנגשה חזיתית באוטובוס שנסע בכיוון הנגדי. שני ההורים נהרגו יחד עם בנם הבכור, עמית בן הארבע, ואביו של ארז – סלומון בן ה-66.

"לא נשאיר את הנכדה הזאת לבד", הדגיש נסים וקנין, דודו של ארז, בזמן שעפרי הייתה בבית החולים.  "יהיו לה ידיים להיאחז בהן ומי שיטפל בה. אנחנו משפחה אוהבת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת