"זו החוויה הכי מפחידה בחיים שלי"

280 נוסעי טיסת אל על שביצעה נחיתת חירום הלילה בנתב"ג ירדו מבוהלים לאחר שעות של דרמה באוויר. "ככה להיות שעות באוויר - אין משהו שדומה לזה", סיפר מאמן הכדורגל רן בן שמעון שהיה על המטוס יחד עם אשתו וילדיו. נוסע אחר: "כשראינו F-16 מלווה אותנו - הבנו שאנחנו בדרמה"

חוויה לא נעימה בכלל עברה הלילה על 280 נוסעי טיסת אל על 027 לניו ארק, לאחר שהמטוס נאלץ לשוב על עקבותיו ולבצע נחיתת חירום בנתב"ג, בעקבות תקלה בגלגלים. 

בין הנוסעים המבוהלים על הטיסה היה גם מאמן הכדורגל רן בן שמעון. "זו החוויה המפחידה ביותר בחיים שלי", סיפר בן שמעון למצלמת חדשות 2 לאחר נחיתת החירום. "כשרואים את הדלק יוצא מהמטוס זה לא דבר פשוט. ובכל זאת הרגשנו בטוחים לכל אורך הדרך ועל אף המתיחות - לא היתה פאניקה".

"אפשר לשחק אותה גברים וראיתי אנשים כבר במטוס שמסמסים, מתראיינים ומתקשרים לקרוביהם, אבל אני עדיין לא מצליח 'ליהנות מהחוויה' הזו, שהרעידה לי את העולם, במיוחד שיש לי ילד בן 3 שישן לידי ואשה שאני אוהב לידי", הוסיף המאמן.

"לראות בשתיים לפנות בוקר דלק שיוצא ממטוס שאתה נמצא בתוכו, דיילים שהולכים אחורה ומתייעצים. ככה להיות שעות באוויר - אין משהו שדומה לזה", לדברי בן שמעון. "את התמונות הכי מדהימות היה אפשר לראות מנוסעים שקוראים הוראות חירום מצד אחד ומנשים דתיות שקוראות פרקי תהילים. אני עדיין עם זיעה קרה על הגוף". 

"כשראינו F-16 מלווה אותנו - הבנו שאנחנו בדרמה"

ששי יעקב, נוסע אחר שהיה על המטוס, סיפר כי "כעבור 20 דקות מהרגע שהמראנו התגלתה התקלה והטייס והצוות שלו הרגיעו אותנו. באיזשהו שלב ראינו שמטוס F-16 מלווה אותנו ואז הבנו שאנחנו נמצאים בדרמה".

"נהגנו באיפוק ואנחנו שמחים לחזור לישראל", הוסיף הנוסע. "הילדים שלי היו קצת בפאניקה, אבל אני שמח שהאירוע הזה מאחורינו. כשנגענו בקרקע כל הנוסעים נעמדו על הרגליים ומחאו כפיים לטייס שניהל פה מערכה פסיכולוגית מדהימה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת