נמל חיפה: חשש לחיי דייג שסירתו התהפכה במים

אמש, סמוך לשעה 19:00, יצאו שני דייגים משפרעם לדיג בנמל חיפה, אך כעבור מספר שעות, כשהבחינו שמזג האוויר החל להיות סוער - הסתובבו וניסו לחזור אל החוף. כחצי שעה לאחר חצות הבחינו הדייגים כי מים החלו חודרים לסירת הדיג שלהם - וקפצו אל המים. אחד מהם, גבר בן 54, הצליח לשחות חזרה לנמל. חברו בן ה-40 טרם אותר

חשש לחיי אחד הדייגים. אילוסטרציה (חדשות 2)

כוחות גדולים של משמר החופים והשיטור הימי עורכים בשעות האחרונות חיפושים נרחבים אחר דייג כבן 40, תושב שפרעם, אשר התהפך עם סירת הדיג שעליה שט עם חברו באזור נמל חיפה. קיים חשש לחייו.

סמוך לשעה 5:00 לפנות בוקר הבחינו אנשי אבטחה בנמל בגבר כבן 54, גם הוא תושב שפרעם, שנאחז במצוף כשהוא בתוך המים. לאחר שמשו אותו מהמים, סיפר הגבר כי החלו לשוט בשעה 19:00 יחד עם חברו בסירת דיג כקטנה, כשלפתע החמירו תנאי מזג האוויר - אז החליטו לחזור אל הנמל.

סמוך לשעה חצות וחצי הבחינו הדייגים כי מים חודרים לסירתם ולכן החליטו לקפוץ אל המים, מחשש לטביעה. שני הדייגים היו לבושים בחליפות הצלה מתנפחות כשקפצו אל המים. עם זאת, בעוד שהגבר בן ה-54 הצליח לשחות אל אחד המצופים בנמל, במרחק של 500 מטרים ממקום הטביעה, לא ידוע עדיין מה עלה בגורל חברו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת